6.000 TL fiyatlı telefon önerisi

Bütçe
6000

Önemli_değil0

Centipat
Daha fazla  
Selam. Maksimum 6K fiyatlı oyun ve sosyal medya performanslı, arkası uzay mekiği gibi olmayan (Redmi Note 10 gibi ya da Redmi Note 9 vs.) F/P öneriniz var mı? Şu an Samsung Galaxy A52s düşünüyorum ama fiyatı çok pahalı ne yazık ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
POCO al diyeceğim oda 9 k olmuş maalesef M23 olabilir.

Selam. Maksimum 6K fiyatlı oyun ve sosyal medya performanslı, arkası uzay mekiği gibi olmayan (Redmi Note 10 gibi ya da Redmi Note 9 vs.) F/P öneriniz var mı? Şu an Samsung Galaxy A52s düşünüyorum ama fiyatı çok pahalı ne yazık ki.

Hocam sizin bütçenize göre oyun ve sosyal medya için POCO X3 NFC modelini önerebilirim RAM olarak depolama olarak gayet beklentinizi karşılaycaktır ondan kesinlikle eminim fakat bu telefonların tek sıkıntısı biraz ısınırlar eğer 2. el alacaksanızda poco X3 NFC ve Pro modelini çok rahat 4000 TL ve altına bulabilirsiniz.

Hocam sizin bütçenize göre oyun ve sosyal medya için POCO X3 NFC modelini önerebilirim RAM olarak depolama olarak gayet beklentinizi karşılaycaktır ondan kesinlikle eminim fakat bu telefonların tek sıkıntısı biraz ısınırlar eğer 2. el alacaksanızda POCO X3 NFC ve Pro modelini çok rahat 4000 TL ve altına bulabilirsiniz.

POCO çok iyi telefon fakat onun da arkası uzay mekiği gibi bana göre biraz saçma duruyor ama telefon mükemmel teşekkür ederim önerin için.

Samsung m33.

İkinci el olur dersen Samsung S20 FE, A52s, a53.

Bakıyorum.

Samsung m33.

Bakıyorum.

Samsung m33.

Bakıyorum.

POCO çok iyi telefon fakat onun da arkası uzay mekiği gibi bana göre biraz saçma duruyor ama telefon mükemmel teşekkür ederim önerin için.

Samsung M12 de güzel telefon bunu da bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı