6.000 TL'ye kadar ekipman önerisi

Bütçe
5-6k
İndirimden emin değilim fakat stoklar muhtemelen biter.
O zaman ben bir şekilde sağdan soldan para bulacam pazartesi geri onlara yollayacağım artık.

Gamepadler veya kulaklıklar ile alakalı bilgin var mı? Konu da kulaklık yazmadım çünkü kulak içi kulaklığım vardı. Sonradan arkadaşım kulak üstü daha iyi boşver kulak içini, hem ses kasmak kulak üstünde daha iyi diyince kulaklıkta bakmaya başladım.

Gamepadler veya kulaklıklar ile alakalı bilgin var mı? Konu da kulaklık yazmadım çünkü kulak içi kulaklığım vardı. Sonradan arkadaşım kulak üstü daha iyi boşver kulak içini, hem ses kasmak kulak üstünde daha iyi diyince kulaklıkta bakmaya başladım.
Kulaklıklarla ilgili çok bir bilgim yok fakat gamepadlerle birazcık var diyebilirim.

Son düzenleme:
Hocam üzülerek söylüyorum ki stoklar bitmiş. Ben pazartesi günü sana tekrar yazsam sende o zaman tekrar bir öneride bulunan olur mu?
Bunun stoğu hala var gözüküyor hocam. Denemekten zarar gelmez. Satıcı yine resmi satıcı.

Önerin var mı?
Hocam daha bilgili arkadaşlar yardımcı olursa daha sağlıklı olur.

Pazartesi alacağım her halükarda. Dediğim gibi borsa falan kapalı. Hesapta şu anlık 200 TL var. Hafta sonu olunca ha diyince para da bulamıyorum. Babam da pazartesi günü para atacak. Ancak o gün alabilirim. Hatta konuyu ilk açtığım zaman herhangi bir öneri alabilseydim mouse'u da SS prime almayacaktım. Neyse artık olan oldu. Stok kalırsa o zamana alırım.

@Güllaç hocam iyi günler. Bugün itibariyle klavye alabilirim. Bir önerin var mı? Bütçe hâlâ aynı.

@Güllaç hocam iyi günler. Bugün itibariyle klavye alabilirim. Bir önerin var mı? Bütçe hâlâ aynı.
Bu mesajı Perşembe günü saat 14.17 de attım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı