15 yaşında boy nasıl uzar?

Ameliyat harici kalıcı bir şey yapamazsın. Genlerin ne kadar uzayacağına karar verir, zamanla değişkenlik gösteren bir şey değil.

21'e kadar zamanın var daha. Bir anda 15cm boyda atabilirsin veya bu boyda da kalabilirsin. Ergenliğinin bitmesini beklemekten başka çözüm yok.

Annen başından, baban ayaklarından tutup çeksin, +3 cm garanti veriyorum.

Kahkaha attım 😁😁

21'e kadar zamanın var daha. Bir anda 15cm boyda atabilirsin veya bu boyda da kalabilirsin. Ergenliğinin bitmesini beklemekten başka çözüm yok.

Aga ergenliğe girmedim daha ben galiba 15 yas ergenlik oluyor mu?

Beslenmene ve uyku düzenine dikkat etmeni tavsiye ederim. Beslenme dediğinde aklına hani öyle sporcular gibi falan beslenme gelmesin. Daha ergenliğin başlarındasın. Abur cuburadan uzak dur sağlıksız şeylerden uzak dur. Ve şahsen bence en önemlisi uyku. Bu muhabbetleri çok iyi bilmiyorum bilen arkadşlar vardır sadece ben aklımdakileri yazdım.

Ses kalınlaşmaya başladıysa, hafiften sakallar bıyıklar tüy formunda çıkmaya başladıysa girmişsindir.

Hafiften sakallar çıkmaya başladı.

Ses kalınlaşmaya başladıysa, hafiften sakallar bıyıklar tüy formunda çıkmaya başladıysa girmişsindir.

Hafiften sakallar çıkmaya başladı.

Beslenmene ve uyku düzenine dikkat etmeni tavsiye ederim. Beslenme dediğinde aklına hani öyle sporcular gibi falan beslenme gelmesin. Daha ergenliğin başlarındasın. Abur cuburadan uzak dur sağlıksız şeylerden uzak dur. Ve şahsen bence en önemlisi uyku. Bu muhabbetleri çok iyi bilmiyorum bilen arkadaşlar vardır sadece ben aklımdakileri yazdım.

Ağa ben uykuya hiç dikkat etmem okul olduğu zamanlar sabaha kadar ayakta olurum hafta sonuda öyle.

Geri
Yukarı