6-7 Bin TL Gaming Laptop Önerisi

Hangisini seçerdiniz?

• Lenovo

Oy: 4 25,0%
  • HP

Oy: 1 6,3%
  • Diğer

Oy: 11 68,8%

• Oy verenlerin toplamı
    16

Madsonik55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar
6-7 bin TL bütçem var. Bu bütçeye uygun Gaming laptop arıyorum. Ben şu ikisini uygun buldum, siz ne dersiniz?
Lenovo
i7 9750H ve GTX 1650 olması nedeniyle bunu seçtim. Ama 256 GB SSD'ye sahip ve RAM 8 GB.
HP
i5 8300H, 16 GB RAM, 1TB HDD VE 128 GB SSD'ye sahip. Ama ekran kartı GTX 1050.
Siz hangisini tercih ederdiniz? Bu bütçeye uygun başka önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

Bu ikisi arasından kesinlikle Lenovo. RAM ve depolama olarak ilerde yükseltebilirsiniz. Ama HP’de 1050 ekran kartı var ve bu devirde artık kesinlikle alınmaması gereken bir kart.

Bu ikisi arasından kesinlikle Lenovo. RAM ve depolama olarak ilerde yükseltebilirsiniz. Ama HP’de 1050 ekran kartı var ve bu devirde artık kesinlikle alınmaması gereken bir kart.
Hocam Ram miktarını ve depolamayı yükseltebiliyor muyuz? Bu konuda çok bilgim yok ama yükseltilmiyor diye biliyordum. Upgrade işlemini nasıl yapacağım, teknik servis ya da vatan mağazası bu işlemi yapıyor mu?

Hocam Ram miktarını ve depolamayı yükseltebiliyor muyuz? Bu konuda çok bilgim yok ama yükseltilmiyor diye biliyordum. Upgrade işlemini nasıl yapacağım, teknik servis ya da vatan mağazası bu işlemi yapıyor mu?

Lenovo’yu arayıp kendiniz sormanızı öneririm. Bildiğim kadarıyla RAM ve depolama yükseltirken servis dışı kalmıyor, ama siz yine de sorun.

ram yükseltilebilir fakat ekran kartları yapımcıya göre değişir
depolamayı da yükselte bilirsiniz fakat bilgisayarın altını filan açmanız lazım ( zahmetli bir iş ve riskli)

Geri
Yukarı