6-7 bin TL telefon önerisi

• Konuyu başlatan xKai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 875
@en3s19 her alın dediğim Apple ürününe bunu bırakmaktan vaz geçer misiniz?

Arkadas Android fanboy sadece zarar gelmez boylelerinden. Burada bir para veriliyor VR alinabilecek en uygun seyi oneriyoruz bu arkadassa oneri yapmak yerine emoji atmayi dogru bulmus onun secimi.

Arkadaş ikinci el veya sıfır olduğunu belirtmeden direkt iPhone önermişler :D

İkinci el alacaksanız neden S10+ Plus almak varken iPhone 8 alasın?

Sıfır olarak Realme 8 ya da Galaxy M23 5G alabilirsin, dediğim gibi 2. el alacaksan 1800 mAh bataryalı iPhone 8 almanı tavsiye etmiyorum, Galaxy S10+ Plus çok daha iyi.

Uzun kullanımda IPhone'nun daha çok iş göreceğini düşünüyorum şahsen. Şu anda alınan orta düzey telefonların 2-3 yıllık ömrü olup kasmaya başladığını duyuyorum etraftan yine de arkadaşa kalmış.

Her konuda o kadar cihaz varken Apple alın demen telefondan anlamadığını düşündürttü ve bu yüzden ortaya koyduğun fikri beğenmedim için ifade bıraktım. Bu arada "vazgeçer misiniz?" şeklinde yazılıyor.

O fiyata Android'lerin birkaç sene sonra gidebileceğini biliyor muydunuz?

Arkadaşlar 2. el düşünmüyorum sıfır ürün alacagım, bundan 7 sene önce telefon almak istedigimde Casper telefonlar için de kötü yorumları cok yapan vardı fakat 7 senedir sıkıntısız kullanıyorum. Yeni yeni şarjında artık sıkıntı cıkmaya başladı ve yenileme kararı aldım. İkinci el almayı düşünmüyorum, sağlam oldugunu düşündüğünüz telefonlara açıgım. Şu anda da Redmi Note 10 Pro'yu araştırıyorum.

Arkadas Android fanboy sadece zarar gelmez boylelerinden. Burada bir para veriliyor VR alinabilecek en uygun seyi oneriyoruz bu arkadassa oneri yapmak yerine emoji atmayi dogru bulmus onun secimi.
Burada para veriliyor ama ikinci el öneri istenmemiş, arkadaş belirtirse o doğrultuda öneri yaparız. İfade bıraktıktan sonra kendi düşüncemi de yazdım zaten. Ayrıca biraz rahatlayın, çok heyecanlısınız sanırım.
Uzun kullanımda IPhone'nun daha çok iş göreceğini düşünüyorum şahsen. Şu anda alınan orta düzey telefonların 2-3 yıllık ömrü olup kasmaya başladığını duyuyorum etraftan yine de arkadaşa kalmış.
Sıfır alması şart ise sıfır alacak ve biz de burada sıfır telefon önerisi yapıyoruz, ben ikinci el alınacaksa eğer S10+ Plus alması gerektiğini düşündüm çünkü iPhone 8'den çok çok daha iyi bir cihaz. Direkt olarak ikinci el iPhone önermeniz komik geliyor, arkadaşın sıfır ya da ikinci el alıp almayacağını bilmiyoruz o yüzden de iki türlü öneri yaptım.
O fiyata Android'lerin birkaç sene sonra gidebileceğini biliyor muydunuz?
Kullanan bal gibi kullanıyor, hangi Android cihazdan bahsediyorsun? En düşük 4.000-5000 liralık Android cihazlarını kullanıp "Android kötü, iOS adamdır" diyenler yüzünden oluşan bir önyargı bu çünkü şuanda 18.000 liraya satılan iPhone 11 yerine daha ucuza olan S21 FE 5G kesinlikle daha iyi bir cihaz.

Arkadaşlar 2. el düşünmüyorum sıfır ürün alacagım, bundan 7 sene önce telefon almak istedigimde Casper telefonlar için de kötü yorumları cok yapan vardı fakat 7 senedir sıkıntısız kullanıyorum. Yeni yeni şarjında artık sıkıntı cıkmaya başladı ve yenileme kararı aldım. İkinci el almayı düşünmüyorum, sağlam oldugunu düşündüğünüz telefonlara açıgım. Şu anda da Redmi Note 10 Pro'yu araştırıyorum.

Ve en başta sıfır almayı düşündüğümü belirtmediğim için özür dilerim arkadaşlar.

Tam bütçeniz nedir?

Burada para veriliyor ama ikinci el öneri istenmemiş, arkadaş belirtirse o doğrultuda öneri yaparız. İfade bıraktıktan sonra kendi düşüncemi de yazdım zaten. Ayrıca biraz rahatlayın, çok heyecanlısınız sanırım.

Sıfır alması şart ise sıfır alacak ve biz de burada sıfır telefon önerisi yapıyoruz, ben ikinci el alınacaksa eğer S10+ Plus alması gerektiğini düşündüm çünkü iPhone 8'den çok çok daha iyi bir cihaz. Direkt olarak ikinci el iPhone önermeniz komik geliyor, arkadaşın sıfır ya da ikinci el alıp almayacağını bilmiyoruz o yüzden de iki türlü öneri yaptım.

Kullanan bal gibi kullanıyor, hangi Android cihazdan bahsediyorsun? En düşük 4.000-5000 liralık Android cihazlarını kullanıp "Android kötü, iOS adamdır" diyenler yüzünden oluşan bir ön yargı bu çünkü şu anda 18.000 liraya satılan iPhone 11 yerine daha ucuza olan S21 FE 5G kesinlikle daha iyi bir cihaz.

Android cihazları çok kullandım hepsi yıllar sonra çöp oldu arkadaş Casper kullanıyormuş 7 yıl sorunsuz kullanmış ancak IPhone'larda hep aynı hızda çalışıyor yıllar geçmesine rağmen.

Geri
Yukarı