6 ay ortalıktan kaybolma planım

Emiroo

Hectopat
Arkadaşlar merhaba şu an 19 yaşındayım tuhaf bir psikoloji içindeyim ve bir karar aldım 6 ay boyunca ortalıktan kaybolup arkadaşlarımla, sosyal medya ile iletişimi tamamen kesmek istiyorum. (zaten arayan da olamaz muhtemelen) neyse biraz hayatımı anlatayım, ailem ile aram iyi değil onlar ile çok konuşmuyorum bile merhaba-merhaba. Çalıştığım bir iş var tatilsiz haftanın 7 günü günde 12 saat aldığım paranın neredeyse tamamını aileme verdiğim için çok param birikmiyor. İşte 15 dakikalık molalarda da ve günün geriye kalan 2 saatte ders çalışıyorum. (YKS derece öğrencisiyim kazanmıştım fakat asla ulaşamayacağım bir kız ile tanışmak için ve derece istediğimden mezuna bıraktım tuhaf gelebilir ama kararımdan memnunum laf yapmayın. D) böyle bir hayatım var şimdi de 6 ay boyunca tamamen ortalıktan kaybolup biraz spor biraz para biriktirip ders, iş, dizi ve müzik arasında gidip gelmek istiyorum. Psikolojim normal bir insanın altında olduğunu düşünüyorum belki bu sürede toparlarım belki de daha kötü olur ve şu an yapmaya cesaret edemediğim ve kökten sonuç alacağım daha radikal kararlar almama yardımcı olur bu süreç. Bu konuyu konuşabilecek birisi yok bu kadar detaylı o yüzden sizin yorumlarınızı merak ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı