6 Aylık Laptop İade Alınır Mı?

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Teknosa'dan bilgisayar aldım (laptop) 6 ay oldu bilgisayar, GTA 5'i bile zor çalıştırmaya başladı. İlk aldığımda gayet rahattı. Bilgisayarı kötü performans gibi nedenlerden geri alırlar mı? Lenovo marka bu arada, bilgisayar gerçek performansını sonradan gösterdi. 1 yıl bile gitmedi, 6 ay oldu. Geri alırlar mı? Monster düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 ay gibi bir süre geçmiş. Oldukça uzun süre geri iade için. Ayrıca bilgisayarı almadan önce donanım özelliklerine dikkat etmeliydin donanımın istedeğin oyunlara yeterli olup olmadığı için. Lenovo dizüstü bilgisayarımı 3.5 yıldır kullanıyorum ve GTA 5' i 30-40 FPS arasında oynanacak şekilde açıyor ki daha hiç bir bakım yaptırmadığım halde.

Lenovo kullanıyorum ama ilk aldığımda özelliklerine baktım GTA 5 cok kolay calıstırcak bir sistem. Hem 6 ayda bilgisayar eskiyorsa hiç almayalım yani. Özellikleri şunlar: 8GB RAM, Intel i5, Nvidia 920MX. Daha öğrenmek istedğiniz varsa söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı