6 bin TL'ye hangi işlemci alınmalı?

Ya dostum arkadaş render dese zaten intel nvidia önericem. Bu kadar fan boy olmayın bende sevmem amd yi ama bütçe ortada benchmarklar ortada.
Evet, AMD ucuzluk olarak öne çıkıyor Nvidia fanboyu değilim ama AMD ekran kartlarından nefret ederim ona rağmen bu arkadaş AMD almalı.

Ya hocam koskaca muhendisler düşenemiyor sanki bunları gidiyorlar OC yapıyolar.
Öyle demeyin hocam, zamanında 3070Tıa basabildiğim kadar basmıştım oyundan atıyordu cihaz.

Evet, AMD ucuzluk olarak öne çıkıyor Nvidia fanboyu değilim ama AMD ekran kartlarından nefret ederim ona rağmen bu arkadaş AMD almalı.
Size dememiştim, benim bütçem 18-19k olsa bende intel nvidia tercih ederim çünkü tasarım, render işlerim oluyor sık sık.

Öyle demeyin hocam, zamanında 3070Tıa basabildiğim kadar basmıştım oyundan atıyordu cihaz.
OC bu arada bilen biri için nimet, ama bence yeni kartlarda gerek yok.

Size dememiştim, benim bütçem 18-19k olsa bende intel nvidia tercih ederim çünkü tasarım, render işlerim oluyor sık sık.

OC bu arada bilen biri için nimet, ama bence yeni kartlarda gerek yok.
Kesinlikle gerek yok zaten 144fps den fazla alıyorum fazlasına gerek yok.

Bazı oyunlarda amd ekran karti açılmıyor fln
Ne alaka hocam. Bazı oyunlarda RT bile açabilirsiniz. (O kadar iyi olmaz)

Alacağın sisteme en az 1080p monitör alman iyi olur. Bütçem sıkışık diyorsan şu an ki monitörle kullanabilirsin ama imkanın olduğunda mutlaka değiştir. Ve en az 144hz bir monitör al.

Yeni konular

Geri
Yukarı