6 GB RAM'li sistem R6 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 7

HamzaKaya*

Hectopat
2 GB RAM'ı çıkarıp 4 takıp 6 GB RAM yapacağım, Rainbow kaldırır mı?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    16,8 KB · Görüntüleme: 115
  • 2.PNG
    2.PNG
    11,3 KB · Görüntüleme: 100
  • 3.PNG
    3.PNG
    13 KB · Görüntüleme: 85
  • 4.PNG
    4.PNG
    9,5 KB · Görüntüleme: 88
Bilgisayarınız açar açmasına ancak oynatır mı bilemeyiz özellikleri çok düşük.

@HamzaKaya*
6GB RAM ve GTS 450 bu oyun için yeterli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dakika 3,42.
Fakat işlemcinin yeterli olduğunu düşünmüyorum.
İșlemcini I7 920'ye yükseltirsen rahat rahat oynarsın.

Son düzenleme:
@HamzaKaya*
6 GB RAM ve GTS 450 bu oyun için yeterli.
Fakat işlemcinin yeterli olduğunu düşünmüyorum.
İșlemcini i7 920'ye yükseltirsen rahat rahat oynarsın.

Hocam FPS oyununu 30 FPS oynadıktan sonra anlamı kalmıyoki kasa kasa nereye kadar oynayabilirsiniz. Bende eskiden GTS 450 kullanıyordum ve rahat oynatacak seviyede açmıyordu oyunu.

Hocam FPS oyununu 30 FPS oynadıktan sonra anlamı kalmıyoki kasa kasa nereye kadar oynayabilirsiniz.
Sistemin düșükse doya doya oynarsın.
Oyunun çözünürlüğünü düşürebilirsin, çeşitli Config'lerle oyunu 60FPS kadar çıkabilirsin.
Oynanmaz diyip kestirip atmak saçma.

Sistemin düșükse doya doya oynarsın.
Oyunun çözünürlüğünü düşürebilirsin, çeşitli Config'lerle oyunu 60FPS kadar çıkabilirsin.
Oynanmaz deyip kestirip atmak saçma.

Oynanmaz diye kestirip atmıyorum. Aynı ekran kartını kendim kullanıyordum ne yaparsam yapayım 30FPS üzerini görmedim. Oynanmaz bir biçim alıyordu hiç adam akıllı oynayamadım. 2sene önceki Rainbow ile test edilmiş şu an gelen tüm güncellemeler ile test videosu varsa göreceksiniz FPS değeri yine düşük olacaktır.

Bir arkadaş vardı bana "Kanka 4GB RAM 'im var ekran kartım yok R6 indir sıkıntı yapmaz." diyordu. Benim sistem de onun sistemi ile aynı. Galiba beni trollemeye çalıştı 70GB indirterek.

Oynanmaz diye kestirip atmıyorum. Aynı ekran kartını kendim kullanıyordum ne yaparsam yapayım 30FPS üzerini görmedim. Oynanmaz bir biçim alıyordu hiç adam akıllı oynayamadım. 2sene önceki Rainbow ile test edilmiş şu an gelen tüm güncellemeler ile test videosu varsa göreceksiniz FPS değeri yine düşük olacaktır.
İkinci video 2019'a ait ve rahatlıkla 45FPS'lara çıkıyor.
Kimse ultra akıcı bir oyun deneyimi beklemiyor

İkinci video 2019'a ait ve rahatlıkla 45FPS'lara çıkıyor.
Kimse Ultra akıcı bir oyun deneyimi beklemiyor.

Zaten Ultra'da oynasın diyen yok ben sadece bende oynatmadığını söyledin denesin arkadaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı