Steam 6 saat oynanan oyun iade edilir mi?

Ben zarar ediyorum ama 3 gün önce aldığın oyun diyelimki 100 tl bugün 10 tl sen naparsın
Bu oyun zaten düzenli olarak indirime giriyor. Tam fiyattan satın almak yerine indirimi bekleyebilirdin. Bu zarar etmek olmuyor. İlk başta satın alırken verdiğin paranın buna değeceğini düşünerek aldın. Değmeyeceğini düşünseydin indirimi beklerdin. O yüzden bunu kafaya takmanın bir faydası yok. Oyunun tadını çıkarmaya bak. Yoksa bu şekilde eğlendiğin oyunu da kendine zehir edersin.

Etmezler, oynama süresinde katilar. Ama saece 14 gün kuralini gecseydi ediyorlar.

hangi oyun?
14 gün kuralı derken 14 günü geçmedi daha

Bu oyun zaten düzenli olarak indirime giriyor. Tam fiyattan satın almak yerine indirimi bekleyebilirdin. Bu zarar etmek olmuyor. İlk başta satın alırken verdiğin paranın buna değeceğini düşünerek aldın. Değmeyeceğini düşünseydin indirimi beklerdin. O yüzden bunu kafaya takmanın bir faydası yok. Oyunun tadını çıkarmaya bak. Yoksa bu şekilde eğlendiğin oyunu da kendine zehir edersin.
Baktıydım ne zamanlar indirime giriyor diye mart da gireceğini düşünmüştüm bende 2,3 ay bekliceğime alıyım demiştim

3-4 saat olan oyunlar ara sıra kabul oluyor ama 6 saat biraz fazla yüksek gene de denemekten zarar gelmez buraya yazıp cevap gelmesini bekleyene kadar sonucu öğrenirdiniz.

14 gün kuralı derken 14 günü geçmedi daha

Baktıydım ne zamanlar indirime giriyor diye mart da gireceğini düşünmüştüm bende 2,3 ay bekliceğime alıyım demiştim
Demek istediğim oynama süresi 2 saati gecmeseydi ama satın alımının üzerinden örn. 17 gün geçmis olsaydı. İadeyi kabul etme ihtimalleri biraz daha yüksekti.
Ama dün almış ve 2.5 saat oynamış olup bugün iade istesen bile kabul etme ihtimalleri çok düşük.

Oyunun türüne göre değişiyor, cyperpunk 2077 gibi uzun bir oyunsa kabul edilebiliyor ama hikayesi kısa oyunsa zor.

Diyelim oyunu aldim 2 saat oynamadım. 15 dk felan oynadım. Ama alali 1 ay oldu mesela o zaman iade edilir mi

Yeni konular

Geri
Yukarı