6. sınıftayım ve ders çalışmıyorum

332579

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar merhaba. 6. Online deneme sınavı olduk ve durumum çok kötü. Ders çalışamıyorum, yani sıkılıyorum, bunalıyorum. Daha orta okuldayım ve durumum bu kadar kötü. Yardımlarınızı bekliyorum. Ne yapsam olmuyor. Ders çalışamıyorum. Üstümde hep bir isteksizlik var. Sizce ne yapabilirim?

6. sınıfta çok da takmana gerek yok, konu eksiğin olmasa yeter. Zaten 8. sınıfta ders çalışmaktan canın çıkacak, şimdilik hayatını yaşa.

Arkadaşlar merhaba. 6. Online deneme sınavı olduk ve durumum çok kötü. Ders çalışamıyorum, yani sıkılıyorum, bunalıyorum. Daha orta okuldayım ve durumum bu kadar kötü. Yardımlarınızı bekliyorum. Ne yapsam olmuyor. Ders çalışamıyorum. Üstümde hep bir isteksizlik var. Sizce ne yapabilirim?
Yahu henüz 6. sınıfsın, takma bu kadar kafana. Henüz hedefin yok, hayata karşı bir görüşün yok o yüzden bunların yaşanması normal. İlgi alanlarını keşfetmeye çalış, hayata yönelik bir plan kur ve hedefine doğru ilerle :). Derslerin o hedeflerinden biri ve sorumlulukmuş gibi bakmaya bak, dersini engelliyecek unsurları azaltmaya çalış. Pandemi yüzünden kimse evinde doğru dürüst çalışamıyor o yüzden çokta üzülme.

Tavsiyem dersleri sevmeye çalış gerisi kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı