6 Tane Ölü Pixel İçin Değişim Kararı Çıkar mı?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Bugün monitörümde ölü pixel olduğunu fark ettim. Küçükler. Benim sorum bu ölü pixelleri servis görür mü? Yani değişim çıkar mı? Bilgisi olan kişiler yazarsa sevinirim teşekkürler.

Marka nedir? 4 pixel ve üstüne yapıyorlar diye biliyorum ama.

Servis inadına görmüyor maalesef HP bana sürekli Böyle yapıyor.

Demek istediğim: Servise götürmeden önce müşteri hizmetlerinden arıza kaydı açtırın, sonra sizden mail ile video ya da fotoğraf isterler (istemezlerse vermek isteyin). Bunları yaptıktan sonra servise bırakmanızı söylerler.

İlk 6 ay içinde arıza çıkarsa DOA kapsamına giriyor, yani iade yada değişim yapabilirsiniz.
Ekranınızı sevmiyorsanız düşünün. 😃

Onun dışında garanti içindeyse değişim, becerebiliyorlarsa tamir ederler.

Markası Asus. Şimdilik idare edeceğim birkaç hafta sonra götüreceğim.
Fotoğrafları var.

Servis inadına görmüyor maalesef HP bana sürekli Böyle yapıyor.

Demek istediğim: Servise götürmeden önce müşteri hizmetlerinden arıza kaydı açtırın, sonra sizden mail ile video ya da fotoğraf isterler (istemezlerse vermek isteyin). Bunları yaptıktan sonra servise bırakmanızı söylerler.

İlk 6 ay içinde arıza çıkarsa DOA kapsamına giriyor, yani iade yada değişim yapabilirsiniz.
Ekranınızı sevmiyorsanız düşünün. 😃

Onun dışında garanti içindeyse değişim, becerebiliyorlarsa tamir ederler.
Ben zaten Vatan bilgisayara bırakıcam onlar göndericek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı