6 Tane Ölü Pixel İçin Değişim Kararı Çıkar mı?

Ölü pixellere onarım oluyor mu bilmiyorum. Ben değişim almıştım 3 tane vardı AOC monitörde. 6 tane fazla. Bu arada değişim sırasında sorun yaşadım. İlk baş degisim yapamayacaklarını garantiye dahi girmediğini söyledi çok zeki Teknosa çalışanları!. Acayip sinirlendim orda ben diyorum bu garantiye giriyor. Adamlar inatla girmiyor diyor. En son müdürü istedim oda fayda etmedi. Bide kibar kibar konuşmaya devam ediyorlar. Enteresan bir şey. Bende hakem heyetine başvurdum. İyiki de başvurmusum. Orda bana başvuru yaptığım kişi dedi; Ölü pixel hiçbir nedenle kullanici hatasına girmez. Bir kuanicinin herhangi bir sebeple dışarıdan bir iki pixel'e zarar vermesi.mumkun değildir dedi. Ve sonrasında uğraş ile değişim aldım. Hiç zaman kaybetmeyin gidin uğraşın. Zaten o gündür Teknosa'dan bir şey almıyorum. Satarken senden krali yok. Garantide vs uğraş dur. Vatan'dan o kadar garantiye gönderdim bir kere hariç hiç sorun çıkarmadılar. %80 internetten alışveriş yapan biriyim ama yakın olan şeyleri beklemeden almak için mağazaları kullanıyorum arada.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı