6 tane RX5700 XT için güç kaynağı önerisi

@fatih46 Herhangi bir yerde öğretme vazifesi icra etmiyorum. "Hocam" hitabını her önünüze gelene kullanamazsınız. Biraz medeni olun. Siz bu konuya daha çok hakimseniz arkadaşı ikna etmek için bir takım argümanlar gösterebilir ve onu yönlendirebilirsiniz. Size daha fazla cevap yazamayacağım. İyi sosyaller!

Hocam işi bilmiyorsanız her konuya yorum yapmak zorunda değilsiniz.

@fatih46 herhangi bir yerde öğretme vazifesi icra etmiyorum. "hocam" hitabını her önünüze gelene kullanamazsınız. Biraz medeni olun. Siz bu konuya daha çok hakimseniz arkadaşı ikna etmek için bir takım argümanlar gösterebilir ve onu yönlendirebilirsiniz. Size daha fazla cevap yazamayacağım. İyi sosyaller!

Size ne benim hitap şeklimden?

2 adet 750W kaliteli güç kaynağı alıp işinizi sağlama almanızı öneririm. Bu kartlar zaten 15 gün gibi bir sürede güç kaynaklarını amorti edebilecek güçteler.

@fatih46 potansiyel olarak mining sisteminde 7/24 çalıştıracağı güç kaynağını Everest marka önermeniz beni benden aldığı için güldüm. Dilinize de dikkat edin biraz. Her yer moderatör kaynıyor. :)

2 adet 750W Thermaltake nasıl acaba, yoksa PSU başı 300TL verip Corsair almak daha mı mantıklı.

@özhangürkan Alacağınız güç kaynağının aşağıdaki listede en azından B Tier'de bulunmasına dikkat edin. Bu tarz mining sistemler haliyle uzun çalışıyor ve yoruluyor. Ona göre bir şey almanızda fayda var. 15 günde amorti edecektir zaten.

Aşağıya bıraktığım PSU sizin için en iyi tercih olacaktır bence. 2 adet kalmış kaçırmayın. Size kısmetmiş:

Şimdiden iyi günlerde kullanın.

@özhangürkan alacağınız güç kaynağının aşağıdaki listede en azından b Tier'de bulunmasına dikkat edin. Bu tarz mining sistemler haliyle uzun çalışıyor ve yoruluyor. Ona göre bir şey almanızda fayda var. 15 günde amorti edecektir zaten.

Aşağıya bıraktığım PSU sizin için en iyi tercih olacaktır bence. 2 adet kalmış kaçırmayın. Size kısmetmiş:

Şimdiden iyi günlerde kullanın.

Yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

Direkt kötülemeyin. Everest'in de güzel bir PSU'su var. Arkadaş onu kastetmek istemiş olabilir.

Akıllarında bir algı oluşmuş Everest kötü diye kendileri kullanmamalarına rağmen hiçbir bilgisi olmamasına rağmen Everest kötü sonrada üslubuna dikkat et diye uyarıyor ya bir de beni benden alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı