6 zayıfla sınıfta kalınır mı?

RETGEX

Decapat
Daha fazla  
Merhablar herkese, iyi günler.
9.sınıf öğrencisiyim. İlk dönem ortalamam 60. 2. dönem ortalamam 41. ilk dönem 2 zayıfım vardı. Kimya ile matematik diğer derslerden geçmiştim. Bu dönem ise 6 tane zayıfım var. Sitede bununla ilgili açılmış konulara girdim ortalama 50'nin üstündeyse sınıfı geçersiniz dediler. Baraj dersi veremezseniz sorumlu olarak geçersiniz dendi. Bu doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıl sonu ortalaman 50'nin üzerindeyse sınıfta kalmazsın. Kaldığın derslerin arasında Edebiyat var ise sorumluluk sınavına girmen gerecek. Nedeni ise Edebiyat dersinin baraj ders olması.

hocam 2 dönemin ortalaması 50 nin üstünde geçior muyum?
Yıl sonu ortalaman 50'nin üzerindeyse sınıfta kalmazsın. Kaldığın derslerin arasında Edebiyat var ise sorumluluk sınavına girmen gerecek. Nedeni ise Edebiyat dersinin baraj ders olması.

Merhaba herkese, iyi günler.
9.sınıf öğrencisiyim. İlk dönem ortalamam 60. 2. dönem ortalamam 41. ilk dönem 2 zayıfım vardı. Kimya ile matematik diğer derslerden geçmiştim. Bu dönem ise 6 tane zayıfım var. Sitede bununla ilgili açılmış konulara girdim ortalama 50'nin üstündeyse sınıfı geçersiniz dediler. Baraj dersi veremezseniz sorumlu olarak geçersiniz dendi. Bu doğru mudur?

Hocam benim durumda sizinkiyle ayni olacak gibi duruyor siz sinifi gectiniz mi?

Hocam benim durumda sizinkiyle ayni olacak gibi duruyor siz sinifi gectiniz mi?

Hocam ben 57 ortalama yaptım 2 zayıfla geçtim eğer ortalamanız 50'nin üstünde ise her türlü geçiyorsunuz eğer 50 üstü yapıp edebiyat dersinden kalırsanız sorumlu geçiyorsunuz ve sorumluluk sınavlarına giriyorsunuz eğer ortalamınz 50'nin üstünde ise ve edebiyattan kalmamışsanız hiçbir sıkıntı olmuyor.

Geri
Yukarı