60.000TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
Max 60.000TL
60k yapmışlar 55 değil :/ benim için 8k farka kadar değer 10bin üstü farkta pek mantıklı değil sanki. birde almak için ilk tulpar iadem sonuçlanması gerek acaba ne kadar sürer.
Cok uzun sürmüyor diye biliyorum. Islemleri baslattiktan sonra zaten iletisime gecip sorabilirsiniz. Cabuk yanitliyorlar.

İşlemci ve ekran kartının bir alt modellisi 13 bin TL daha ucuza satılıyor onu almakta mantıklı değil mi? 7840 ve 4060.

Bu arada Acer Nitro icin laptop kalinligi ve agirligini da göz önünde bulundurun derim. Ben sahsen o sebeple vazgectim. Ama guclu bir bilgisayar ona süphe yok.

Öncelikle geçmiş olsun. 15 günü doldurmamaya çalışın, sizi sıkıntıya sokabilirler. Victus bu bütçede alınmaz. Diğerleri de 4060 olduğu için kaybediyor. Bu bütçeye her türlü 4070 Nitro daha iyidir.
Ürünü kullanip da bu kadar objektif olan görmedim :D. Cok memnun etmedi sizi sanirim.

Son düzenleme:
Merhabalar 40.000-60.000 ₺ araliginda oyuncu dizüstü bilgisayarı satın almayı düşünüyorum.

Aradığım özellikler şunlardır:

Depolama: 512 GB veya 1 TB SSD.

RAM: 16 GB veya 32 GB

İşlemci: i5 veya i7; 12+ nesil

Ekran kartı: NVIDIA RTX 40 serisi.

Ekran boyutu: En az 15 inç. (16 cok daha iyi olur)

Ekstralar: Kaliteli malzeme, hafif, isinma problemleri az

Su ana kadar HP Victus 16 ve Asusun serileri ilgimi cekti yardimci olursaniz sevinirim. Okul icin de kullanmayi planliyorum ogrenciyim. Tesekkur ederim.
Hocam, Acer Nitro 16'yı önermek isterim sana. Ben de o cihazı aldım ve yarın elimde olacak, inşallah. Bana da forumdan önerdiler cihazı. Senin kriterine tek uymayan şey Ryzen 7 işlemci ile birlikte geliyor, 4060 ekran kartı, 1 TB SSD ve 32 GB RAM.

Hocam, Acer Nitro 16'yı önermek isterim sana. Ben de o cihazı aldım ve yarın elimde olacak, inşallah. Bana da forumdan önerdiler cihazı. Senin kriterine tek uymayan şey Ryzen 7 işlemci ile birlikte geliyor, 4060 ekran kartı, 1 TB SSD ve 32 GB RAM.

Ya Intel islemci sart degil aslinda da. Tek sıkıntı yanlis bakmadiysam 2.5 kilonun üstünde modeller. Adaptörle birlikte kaca cikiyodur emin degilim.

Ya Intel islemci sart degil aslinda da. Tek sıkıntı yanlis bakmadiysam 2.5 kilonun üstünde modeller. Adaptörle birlikte kaca cikiyodur emin degilim.
Guncel olarak Monster Abra kullaniyorum. Agirlik konusunda yükseklere cikmak pek istemiyorum acikcasi.

Bir de ek olarak 60000TL bütçem var ama yine de asagilara dusmek istiyorum. O yuzden muhtemelen ROG STRIX G16 alip (16 GB RAM, 512 SSD). Bütçem olustukca yukseltmeyi planliyorum. Cünkü anladigim kadariyla ne kalite tarafinda ne de islemci ekran karti seviyesi olarak beni üzmeyecek gibi duruyor.

Guncel olarak Monster Abra kullaniyorum. Agirlik konusunda yükseklere cikmak pek istemiyorum acikcasi.

Bir de ek olarak 60000TL bütçem var ama yine de asagilara dusmek istiyorum. O yuzden muhtemelen ROG STRIX G16 alip (16 GB RAM, 512 SSD). Bütçem olustukca yukseltmeyi planliyorum. Cünkü anladigim kadariyla ne kalite tarafinda ne de islemci ekran karti seviyesi olarak beni üzmeyecek gibi duruyor.
Hocam, evet, ağırlığı biraz varmış dediler. Ancak, rahatsız edici derecede mi, yarın elime ulaştığında detaylıca inceleyip burada artı ve eksi yönlerini açıklarım.

Ürünü kullanip da bu kadar objektif olan görmedim :D. Cok memnun etmedi sizi sanirim.

Hayır, aksine çok memnunum cihazımdan. Sadece bu bütçede iyi bir tercih olmadığını biliyorum ve söylüyorum. Elimden geldiğince objektif olmaya çalışıyorum, böyle düşündürdüysem ne mutlu bana :).

Ya Intel islemci sart degil aslinda da. Tek sıkıntı yanlış bakmadiysam 2.5 kilonun üstünde modeller. Adaptörle birlikte kaca cikiyordur emin degilim.

Guncel olarak Monster Abra kullanıyorum. Agirlik konusunda yükseklere cikmak pek istemiyorum açıkçası.

Ağırlığı neden kafaya takıyorsunuz ki? Alacağınız en hafif oyuncu laptopu adaptörüyle birlikte 3 kilodan aşağı olmayacak zaten.

ROG iyidir ancak önceki kasasında coil whine mevcuttu. Son durum nedir bilgim yok.

Ağırlığı neden kafaya takıyorsunuz ki? Alacağınız en hafif oyuncu laptopu adaptörüyle birlikte 3 kilodan aşağı olmayacak zaten.

ROG iyidir ancak önceki kasasında coil whine mevcuttu. Son durum nedir bilgim yok.
En azindan Type-C sarj mutlu ediyor günlük kullanimda tasimak icin. Gerci Acer`da da vardir yüksek ihtimal.

Geri
Yukarı