60-70 TL mouse önerisi

Tamam ama iyi mi mouse kötüyse almam @psuda yaşayan kedinin değini alırım.
Açıkçası ben bu bütçe`de mouse söylerim ama önerim değildir kesinlikle. Bana kalırsa şimdilik elinizde mouse varsa idare edin. Bütçenizi 150-200 lere taşımaya çalışın. Çünkü bu bütçede aldığınız her mouse en fazla 8-9 bilemedim 1 yıl sonra sıkıntı çıkaracaktır. Yine de alternatif olarak link verdim...

Seçtiğiniz mouse çok kötü çakma SGM-X7 gibi onun yerine @Thomas Musk hocamın attığını alın.

Peki ya bu nasıl driveride var.
Driveri.

Açıkçası ben bu bütçe'de mouse söylerim ama önerim değildir kesinlikle. Bana kalırsa şimdilik elinizde mouse varsa idare edin. Bütçenizi 150-200'lere taşımaya çalışın. Çünkü bu bütçede aldığınız her mouse en fazla 8-9 bilemedim 1 yıl sonra sıkıntı çıkaracaktır.

Ben daha 13 yaşındayım babam alacak babam bana harçlık veriyor onlarda alacağım.

Peki ya bu nasıl driveride var.
Yav arkadaş herkese bu nasıl bu nasıl diye sormana gerek yok. Arkadaş önermiş işte niye onerdin diye soracaksın 2 3 tane belirleyip aralarından birini alacaksın. Uzatma artık.

Yav arkadaş herkese bu nasıl bu nasıl diye sormana gerek yok. Arkadaş önermiş işte niye onerdin diye soracaksın 2 3 tane belirleyip aralarından birini alacaksın. Uzatma artık.
Kardeşimiz harçıklarından alıyormuş. Ufak ufak biriktirerek almanın zevki başkadır. Bırakın iyice sorgulamayı sormayı öğrensin. Cevap vermeyebilirsiniz.
Tamam delikli olanı seçtim.
Benim de attığım da dahil değerlendir her ürünü aç karşına arasında karar ver. Yazdığımız kötü yanlarını da göz önünde bulundur. Ona göre yap seçimini. Hayırlı olsun.

Kardeşimiz harçıklarından alıyormuş. Ufak ufak biriktirerek almanın zevki başkadır. Bırakın iyice sorgulamayı sormayı öğrensin. Cevap vermeyebilirsiniz.

Yok hocam da arkadaş kaliteli olan tüm Mouse'leri ışığı mışığı yok diye elemiş parasını çöpe atmasın diye uğraşıyoruz biz de. Doğru diyorsunuz fazla çıkıştım.

tamam bunu seçtim

Benim de attığım da dahil değerlendir her ürünü aç karşına arasında karar ver. Yazdığımız kötü yanlarını da göz önünde bulundur. Ona göre yap seçimini. Hayırlı olsun.
Teşekkürler Abi.

Şeklini sevdim peki bu nasıl.
Hocam bende bunun Preo markası hali vardı (Çin den getirilip marka basıldığı için bir sürü markanın aynı ürünü olabiliyor) ve 1 yıl sonra sol click basmamaya başladı. Bu sorunu yaşayan bir çok kişi var idarelik alınır ama uzun kullanacaksanız asla.

Geri
Yukarı