60 FPS Valorant oynatacak ekran kartı önerir misiniz?

Dediğiniz işlemci 3.500 TL'den başlıyor fiyatları. Konu sahibinin bütçesi 2000 TL.
Eğer AMD anakartı uyumlu ise sadece işlemci alabilir.Ben sadece tavsiye verdim,bütçesini arttırırsa memmnun kalacağını düşünüyorum.

Eğer AMD anakartı uyumlu ise sadece işlemci alabilir. Ben sadece tavsiye verdim, bütçesini arttırırsa memmnun kalacağını düşünüyorum.

Sadece AMD uyumlu olması gerekmiyor. Pin uyumu, anakartın destek uyumu gibi bir sürü şey var.

Bu bütçede APU bir sistem toplamak çok saçma olur. Bana kalırsa yukarıda yazdığım parçalar alınırsa gayet yeterli ve iyi FPS'ler alınır. Bu bütçede alınan APU işlemiden hayır gelmez.

Hocam AMD uyumlu değil.
O zaman anakart almanız gerekecek,Eğer 90,100FPS'lerden daha fazla almak isitiyorsanız,şöyle bir 1.800-2.000 daha arttırmanız gerekecek.200FPS'e yakın değerler görüyorum ben, size de öneririm.

@Şakamakaçöküyoz GT1030 bir tık daha düşük performansı,siz ekran kartı demişsiniz.İsterseniz GT1030'da alabilirsiniz.Ama sonradan değiştirmek için uğraşabilirsiniz.

Ben APU sistemime bir ekran kartı takacağım.Şöyle bi RX6600 yakışır,işlemciyi satıp i5 12400f alsan off tadından yenmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O işlemci ile isterseniz RTX 3090 Ti tak yine de 60FPS sabit alamazsın.

Hocam ben Q9550 + GT 1030 ile CS:GO'da 170 FPS alıyorum video pek inandırıcı gelmedi.

Geri
Yukarı