60 Hz monitör 60 FPS'in üstünü verebilir mi?

Fostertsr

Femtopat
Daha fazla  
60 Hz monitörüm var ve CS:GO'da 100-150 FPS alıyorum. Bir arkadaşım ayarları en yükseğe çek FPS'i 60'a sabitle derken diğer arkadaşım ayarları en düşüğe getir daha yüksek FPS alırsan daha iyi olur diyor. 60 Hz monitörle 60 FPS'in üstüne çıkmam benim için bir şey değiştirir mi? Ayarları yükseltip FPS'i 60'a sabitlemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CS:GO oynarken FPS'yi sabitlemenizi önermem. İsterse 60Hz isterse 360Hz olsun. Hikayeli, rekabetçi olmayan oyunlarda bilgisayarı fazla yormamak adına sabitleyebilirsin tabi.

60 Hz monitörüm var ve CS:GO'da 100-150 FPS alıyorum. Bir arkadaşım ayarları en yükseğe çek FPS'i 60'a sabitle derken diğer arkadaşım ayarları en düşüğe getir daha yüksek FPS alırsan daha iyi olur diyor. 60 Hz monitörle 60 FPS'in üstüne çıkmam benim için bir şey değiştirir mi? Ayarları yükseltip FPS'i 60'a sabitlemeli miyim?
60 FPS'in üstü senin için bir şey değiştirmez. Sen yine 60 FPS olarak görürsün.

Rekabetçi oyunlarda Hz kadar FPS alırsın gibi bir şey yok. Ne kadar çok FPS alırsanız o kadar iyi. Fakat 60Hz'deki 300 FPS ile 144 Hz'deki 300 FPS arasında sadece gözle görülür monitör kaynaklı bir akıcılık oluşuyor. Bir de rekabetçi oyunlarda FPS'yi Hz'ye sabitlemek mantıklı değildir.

60 In Üzerine Çıkman İmkansız Çıksa Bile Oyunda Donmalar Artıcaktır

Yeni konular

Geri
Yukarı