60 Hz monitör nasıl 75 Hz yapılır?

nexpugnable

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Rehberlere bakarak CRU programını biraz kurcaladım ancak 75 Hz yaptığımda ekranın sağ tarafında dikey siyah bir çizgi oluşuyor. Görüntü monitöre tam sığmıyor gibi. 60 Hz yapınca düzeliyor. Ekstra bir ayar mı var?

Merhaba,

Rehberlere bakarak CRU programını biraz kurcaladım ancak 75 Hz yaptığımda ekranın sağ tarafında dikey siyah bir çizgi oluşuyor. Görüntü monitöre tam sığmıyor gibi. 60 Hz yapınca düzeliyor. Ekstra bir ayar mı var?

Demek ki yapmamalıymışsınız 65 70 deneyebilirsin belki. Ama çok arttırma görüntü gelmez bir daha zaten. 75 ve 60 arasında çok fark yok

Merhaba,

Sisteminizi ve ve monitörünüzü atar mısınız?

Sisteminizi ve ve monitörünüzü atar mısınız?

Şimdilik müsait değilim hocam, yarın etiketlerim.

@LittleWarlocc, hocam akıcılıkta gözle görülür fark olduğunu söylüyorlar. Deneme kararı almıştım. Oyun vs. oynadım bu şekilde. Tek sorun ekranın sağ tarafında çok ince bir çizgi oluşması.

@eyre, deneyip geri dönüş yapayım.

Şimdilik müsait değilim hocam, yarın etiketlerim.

@LittleWarlocc, hocam akıcılıkta gözle görülür fark olduğunu söylüyorlar. Deneme kararı almıştım. Oyun vs. oynadım bu şekilde. Tek sorun ekranın sağ tarafında çok ince bir çizgi oluşması.

Bende 96 yapmıştım alt tarafta yatay çizgi oluştu 2 yılıın ardından düzeltmesem bozulurdu büyük ihtimalle

Geri
Yukarı