60 Hz monitör Xbox Series S performansını etkiler mi?

Willfulmehmet

Centipat
Daha fazla  
Ekran çözünürlüğüm bu 1366×768, bu ise erkan yenileme hızı 59.790 Hz. Oyunlarda kötü grafik verir mi ve 59 Hz olduğu için daha yüksek FPS değerlerine ulaşamaz mıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_20230630_095005.jpg
    IMG_20230630_095005.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Series S için 144 Hz aşağısı oyunun akıcılığını etkiler. Test edildi. En mantıklısı 1080p 144 Hz bir monitördür. Bütçeniz yoksa bununla da oynanır.

Series S için 144 Hz aşağısı oyunun akıcılığını etkiler. Test edildi. En mantıklısı 1080p 144 Hz bir monitördür. Bütçeniz yoksa bununla da oynanır.

Hocam yaklaşık 1 yıl bu montörü Xbox seri s ile oynasam zevk alır mıyım yani FPS etkiler mi Hz düsük olduğu için bir sorun olur mu konuyu detaylandırırsan sevinirim.

Hocam yaklaşık 1 yıl bu montörü Xbox seri s ile oynasam zevk alır mıyım yani FPS etkiler mi Hz düsük olduğu için bir sorun olur mu konuyu detaylandırırsan sevinirim.

Şimdi gördüm kusura bakma öncelikle.

FPS konusunda sıkıntı yaşamazsın. Series S, popüler oyunlarda şimdilik 1080p 60FPS oynatıyor. Daha yüksek de veriyor olabilir ama ben bilmiyorum, yanlış olabilir. Ancak monitör yenileme hızı olarak düşük. Flash'ın koşarken arkasında bıraktığı iz gibi bir görüntü oluşur. Bu da deneyimi etkiler. Model aklımda değil ama, LG'nin VA panel olan 1080p 144 Hz monitörlerinden alman iyi olur çünkü sahip olduğun monitör seni konsoldan soğutur. Monitör de 4-5 k arası bir fiyata sahip.

Geri
Yukarı