60 Hz'lik monitör 90 Hz yapılır mı?

ardaby

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 60 Hz'lik monitörümü 90Hz yapar mıyım, yaparsam sorun çıkarır mı? Ya da sorun çıkarırsa ne tür sorunlar olur?

Yapamazsın, imkanı yok. 75 Hz veya ne kadar istiyorsan ona uygun bir monitör alman gerek.

Evet yapabilirsin kare monitörüm vardı 75Hz destekliyor VGA kablosu ile bağlı AMD ayarlarından özel çözünürlük ile 120 Hz'ye kadar destek verebiliyordum overclock olarakmı geçiyor öyle yapınca bilmiyorum ama 1 ay öyle kullandım sorun çıkmadı sonra sattım monitörü.

Çok merak ettiğim bir soru var cevaplarsanız sevinirim, sorum:
60 Hz monitörümü 1280*1024 yaptığımda 75Hz'e yükseliyordu. Eğer ben 1920*1080 çözünürlükteyken 75Hz OC yapıp çözünürlüğü 1280*1024 yaparsam 80Hz gibi değerleri görür müyüm?

Arkadaşlar çok sağ olun denedim en fazla 140Hz'ye kadar sorunsuz çalışıyor ama stabile olsun diye 120Hz kullanıyorum nasıl oldugunu bende bilmiyorum.

Arkadaşlar çok sağ olun denedim en fazla 140Hz'ye kadar sorunsuz çalışıyor ama stabile olsun diye 120Hz kullanıyorum nasıl oldugunu bende bilmiyorum.

Monitör demekki 140Hz'ye kadar çıkabiliyor yoksa böyle bir şey imkansız, ya da 140 FPS oluğunu hissediyorsunuz.

Geri
Yukarı