%60 klavye alınır mı?

Bütçe
1500TL

xanseiyn

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus tuf A15 fa507nu: r7 7735hs, rtx4050 6gb, 8gb ddr5 4800mhz ram, 512gb m2 ssd laptop
Meslek
Öğrenci
Mekanik klavye arayışındayım ve forumda GamaKay MK61'i gördüm. Klavye gerçekten çok hoşuma gitti. Almaya karar vermiştim fakat bir arkadaşım kod yazarken vs. kısayolların çok uğraştırdığını söyledi. Banggood üzerinde GamaKay MK61'i kuponlarla 1400TL civarına alabiliyorum. Bütçemi de belirteyim, en fazla 1500-1600TL'ye çıkabilirim.

Mekanik klavye arayışındayım ve forumda GamaKay MK61'i gördüm. Klavye gerçekten çok hoşuma gitti. Almaya karar vermiştim fakat bir arkadaşım kod yazarken vs. kısayolların çok uğraştırdığını söyledi. Banggood üzerinde GamaKay MK61'i kuponlarla 1400TL civarına alabiliyorum. Bütçemi de belirteyim, en fazla 1500-1600TL'ye çıkabilirim.
Sadece oyun oynayacaksan veya eğitim/iş gibi nedenlerle klavyeyi kullanmayacaksan alınabilir.

Sadece oyun oynayacaksan veya eğitim/iş gibi nedenlerle klavyeyi kullanmayacaksan alınabilir.

Oyun için alınırda yazılım için alınmaz bence kod yazarken aşırı ugraştırır.

%60 klavye kullanıyorum ancak yazı işlerindeyken bazen ok tuşlarını veya daha efektif kısa yolları arıyorum. Örneğin %70 üstü klavyeler ihtiyacıma daha uygun geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı