%60 klavye alınır mı?

Bütçe
1500TL
Oy hayırlı olsun. Yok hocam MK61 doğru kod yazmakta zorlanılır ama arkadaşın eli küçükmüş kod dısında diğer her şeyi hızlı yapabilir.
Sağolun hocam.

Ya hocam her klavye ile hızlı yazılır. Ben kod yazan birisi olarak önermiyorum %60 klavye. Mesela 1.1k'ya BlitzWolf BW-KB3 aldım %75. %60 olsaydı almazdım. Belki alırdım al sat için.

Sağ olun hocam.

Ya hocam her klavye ile hızlı yazılır. Ben kod yazan birisi olarak önermiyorum %60 klavye. Mesela 1.1K'ya Blitzwolf BW-KB3 aldım %75. %60 olsaydı almazdım. Belki alırdım al sat için.

Hocam o klavyeyi de gördüm aslında alabilsem onu alırım da şu an 2800TL'ye falan satılıyor. 400TL kupon var 2400TL oluyor benim bütçeyi çok aşıyor. GamaKay mk61'i söylememdeki sebep 1400TL'ye alabiliyorum, gateron switchleri var ve kablolu kablosuz her türlü kullanılabiliyor. Bir de switchleri değiştirilebilir olduğundan tuşları bozulursa vs. yeni klavye almadan sorunu çözebilirim diye düşündüm. 1500TL'ye kadar başka önerileriniz varsa açığım fakat farklı bir konu açmam gerekiyorsa çözüm işaretleyeyim.

Hocam o klavyeyi de gördüm aslında alabilsem onu alırım da şu an 2800TL'ye falan satılıyor. 400TL kupon var 2400TL oluyor benim bütçeyi çok aşıyor. GamaKay mk61'i söylememdeki sebep 1400TL'ye alabiliyorum, gateron switchleri var ve kablolu kablosuz her türlü kullanılabiliyor. Bir de switchleri değiştirilebilir olduğundan tuşları bozulursa vs. yeni klavye almadan sorunu çözebilirim diye düşündüm. 1500TL'ye kadar başka önerileriniz varsa açığım fakat farklı bir konu açmam gerekiyorsa çözüm işaretleyeyim.
Bak şimdi dostum MK61'de kablosuz yok. Eski modellerde vardı. Özellikle sor var mı diye kablosuz. Gateron switch var ama optik switch gerekiyor onlar da aşırı pahalı bilgin olsun. 1500'e Akko vardı en son onlara bak. Pek seçenek yok aslında. Benim açtığım konulara bak RK satılıyordu ucuza.

Bak şimdi dostum MK61'de kablosuz yok. Eski modellerde vardı. Özellikle sor var mı diye kablosuz. Gateron Switch var ama optik Switch gerekiyor onlar da aşırı pahalı bilgin olsun. 1500'e Akko vardı en son onlara bak. Pek seçenek yok aslında. Benim açtığım konulara bak rk satılıyordu ucuza.

Ben GamaKay'in başka bir modelinde görmüşüm bu dediğim kablosuz muhabbetini -_-. Dediğiniz gibi açtığınız konulara bakayım yüksek ihtimal %75, Switch'leri değişen uygun fiyatlı bir klavye alırım, ileride yeni Switch'ler alır yoluma bakarım. Teşekkürler, konu çözüldü 👍

Eğer kod yazacaksanız evet doğru yazmak zorlaştırır. Ama ben şu an Gamakay MK61'den seri yazıyorum. Çok akıcı bir şekilde yazıyorum. Video bana ait size de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bende %60 klavye düşünüyorumda yazılımla uğraşıyorum fakat yön tuşlarını çok kullanıyoruz o yüzden alışayamacağım gibime geliyor sizdede öylemiydi ?

Hocam bende %60 klavye düşünüyorumda yazılımla uğraşıyorum fakat yön tuşlarını çok kullanıyoruz o yüzden alışayamacağım gibime geliyor sizdede öylemiydi ?
Yine söylüyorum %60 klavye yazılıma gitmiyor. Ok tuşlarının ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. Sürekli FN'e basmak zor olur. En kötü %65 bakın.

Yine söylüyorum %60 klavye yazılıma gitmiyor. Ok tuşlarının ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. Sürekli FN'e basmak zor olur. En kötü %65 bakın.
https://www.amazon.com.tr/Dierya-Mekanik-Klavyesi-Kompakt-Anti-Ghosting/dp/B0BHYRG6V8/ref=sr_1_8?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=2E6B830LXXAZF&keywords=oyuncu%2Bklavyesi&qid=1689020309&refinements=p_36%3A10000-100000&rnid=13736708031&sprefix=oyuncu%2Bklavy%2Caps%2C131&sr=8-8&th=1 bunu buldum yön tuşlarıda dahil sizce nasıl ?

https://www.amazon.com.tr/Dierya-Mekanik-Klavyesi-Kompakt-Anti-Ghosting/dp/B0BHYRG6V8/ref=sr_1_8?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=2E6B830LXXAZF&keywords=oyuncu%2Bklavyesi&qid=1689020309&refinements=p_36%3A10000-100000&rnid=13736708031&sprefix=oyuncu%2Bklavy%2Caps%2C131&sr=8-8&th=1 bunu buldum yön tuşlarıda dahil sizce nasıl ?
Yani bütçeniz az ise fena bir model değil. Çok bir şey beklemeyin.

Yazılımla uğraşan biri olarak %60'ın bana büyük klavyeden daha rahat geldiğini söyleyebilirim. Kişisel zevkinize uyuyorsa alışıyorsunuz. Tek yaşadığım sıkıntı CTRL+Alt+Delete ve bazı oyunlardaki Numpad kontrolleri oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı