%60 klavye önerisi

Bütçe
2000

Semo0

Hectopat
Daha fazla  
%60 bir klavye arıyorum delete tuşu olması lazım.
Renk olarak düz beyaz olmaması ve sesi çok çıkan bir Switch olmaması lazım.
Bütçem 2000 lira civarı.
Bir tek Amazon sitesinde şu ürünü bulabildim.

700 900 lira arasında bulabilirsiniz T60 blic paranız hem cebinizde kalır 2 3 aydır kullanıyorum gayet güzel red Switch.
Asla alınmaz. Rezalet kalitede bir klavye. Maksimum 5-6 aya bozuluyor paranız cebinizde falan kalmıyor. Yay sesi mi dersiniz malzeme kalitesinin kötülüğü mü dersiniz say say bitmez.

%60 bir klavye arıyorum delete tuşu olması lazım.
Renk olarak düz beyaz olmaması ve sesi çok çıkan bir Switch olmaması lazım.
Bütçem 2000 lira civarı.
Bir tek Amazon sitesinde şu ürünü bulabildim.
@Kaan Diktaş @Error @Endless Kaan

Clear Black Case çünkü ışığı ve klavyeyi daha iyi gösteriyor. Gateron Pro Yellow ise bu klavye için en iyi seçenek.
Sol altta rewards bölümü var oraya mail girin ve ardından diğer maile gelen yönlendirmeyle 10 dolarlık kuponu alın. @egecabbar

Asla alınmaz. Rezalet kalitede bir klavye. Maksimum 5-6 aya bozuluyor paranız cebinizde falan kalmıyor. Yay sesi mi dersiniz malzeme kalitesinin kötülüğü mü dersiniz say say bitmez.

%60 Şart değilse bu modeli öneririm. İndirimide bitiyor az kalmış.

Şart ise bu alınabilir. Amazon Prime üyeliği ile alındığında 1500 civarı tutuyor.

İndirimler bitmek üzere acele olunmasında fayda var.

Ben kullanıyorum hala sorun yok 2 3 ay oldu dediğim gibi Trendyol'dan siyah memnunum.

Clear Black Case çünkü ışığı ve klavyeyi daha iyi gösteriyor. Gateron Pro Yellow ise bu klavye için en iyi seçenek.
Sol altta rewards bölümü var oraya mail girin ve ardından diğer maile gelen yönlendirmeyle 10 dolarlık kuponu alın. @egecabbar
Herhangi bir vergi çıkıyor mu?

Herhangi bir vergi çıkıyor mu?
10 dolarlık kupon ile 44 dolara geliyor. Ordan hesaplayın bir de üstüne en az 600-700TL koyun. Kapıda vergi alıyorlar ama artık eskisi gibi %30 almıyorlar kafasına göre gümrüktekiler yazıyor geçiyor. İnsaflılarsa 300-400 gelir.

Maksimum 2100-2200TL'ye geliyor yani yarın alsanız. Ortalama 20-30 günde gelir.

10 dolarlık kupon ile 44 dolara geliyor. Oradan hesaplayın bir de üstüne en az 600-700TL koyun. Kapıda vergi alıyorlar ama artık eskisi gibi %30 almıyorlar kafasına göre gümrüktekiler yazıyor geçiyor. İnsaflılarsa 300-400 gelir.

Maksimum 2100-2200TL'ye geliyor yani yarın alsanız. Ortalama 20-30 günde gelir.

%30 gümrük vergisi çıkıyor olması lazım.

Hangi Switch alınır sizce.
Yabancılarda şu thock denen olaya hangi swwitch daha yakındır.

Geri
Yukarı