%60 klavyede Del ve F tuşları yok

EnergyPc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba hypers alloy FPS veya benzer tarz klavye bakıyordum ancak HK61 hem daha ucuz hem de tepkime süresi daha hızlı deniyordu. Tam alacaktım ancak klavyeyi yaparlarken bazı tuşları eklemeyi unutmuşlar sanırım 😁 numpad siz klavye bana yeter bu biraz fazla tuşsuz gibi geldi. Yazılım işleriyle de uğraşıyorum o sebeple nokta tire tırnak artı eksi ya da del-print gibi seçenekleri çok kullanıyorum bundan dolayı bunun bir çözümü var mıdır alırsam başım ağrır mı? Bu arada HyperX FPS mi yoksa GK61 önerirsiniz rtings sitesinden baktım 10-15ms gecikme gözüküyor bir garibime gitti bu kadar fazla mı gerçekten HyperX gecikmesi?

Bu arada HK61 brown Switch olanı. Yellowdan gecikme olarak bir farkı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende küçük klavye kullanıyorum. FN tuşu ile diğer tuşların içinde yedirilmiş şekildedir. Mesela p harfi ile del aynı işlevi görür. FN'ye basarak delete çalışır.

Çalışma açısından sıkıntı olmaz, hissiyat ve alışma konusunda bir şey diyemiyorum. İlk elime aldığımda biraz şaşırmıştım.

Hocam mesela sürekli alt nokta vs tırnak kullanırken sıkıntı çıkıyor mu yoksa alışabiliyor muyuz hemen tek tuşta vs ise alayım diyorum. Bu arada stok bitmiş sadece pembesi kalmış tam satın al tuşuna tıklayacağım kerimcan drmaz geliyor aklıma 😁 gerçi G203 lila rengi var şu an siyahını kullanıyorum G102

Peki Hknın gene aynı gecikme oranın aynı Switch'li tenkeyless yani numpadsiz modeli var mı ya da başka firmanın optiklisi vs?

Geri
Yukarı