Çözüldü Forza Horizon ekran köşesinde siyahlık

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MambaFan

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar, bugün Forza Horizon dört oynamaya başladım ama ekranın köşesinde görselde görünen siyahlık çıkıyor ve sürekli git gel yapıyor. Ayarlarda iken yok ama oyundayken var nasıl düzeltilir? Teşekkürler.

Ekran görüntüsü 2024-05-11 221803.png

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya bakarak harici ekran kartı olmayan bir sistemin verdiği performans konusunda yola çıkabiliriz bence.

Deneyip cevap vereceğim.

Yalnız benim ekran kartım Xe değil iris Plus. Yani oynatmada bir sıkıntı yok grafikler bayağı iyi ama sadece siyahlık var.

Acaba GeForce NOW mı alsam yeni bilgisayar alana kadar direksiyon setinde sorun çıkarır mı?

Grafikleri en yükseğe aldım oyun yeniden başladı bilgisayar için yeniden yapılandırılıyor dedi ve düzeldi oyun şu anda sorunsuz teşekkür ederim.
Harici bir ekran kartınız olmadığı için oyunun kasması ve siyahlıklar olmasını normal sanıyorum. Oyunun gereksinimlerini karşılıyor mu sisteminiz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bu videoya bakarak harici ekran kartı olmayan bir sistemin verdiği performans konusunda yola çıkabiliriz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı