%60 mekanik klavye önerisi

Bütçe
900

rowied

Femtopat
Daha fazla  
Bir süredir %60 red Switch mekanik klavye arayışındayım ancak 900₺ bandında piyasada çok fazla klavye bulamadım. Klavyenin kablosunun çıkabilmesi tercihimdir çünkü bilgisayar yılda 2 kere yer değiştiriyor ve kablo kırılıyor. Klavye değiştirme sebebim önceki klavyemin kablosunun kırılması. Yardımıcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Klavyeyi daha önce duymuştum kullanım açısından nasıl dostum hem sonradan ziyaret edenlere fikir vermiş olalım hem de bilgilenelim.

Klavyeyi daha önce duymuştum kullanım açısından nasıl dostum hem sonradan ziyaret edenlere fikir vermiş olalım hem de bilgilenelim.

Öncelikle daha yeni aldığım için kısa bir süre kullandım ve buna göre incelememi yazmaktayım. Ben red Switch versiyonunu aldım. Outemu Switch olduğu için her ne kadar istemesekte yay sesi çıkartabiliyor, ayrıca klavyenin kablosu çıkarılıp takılabiliyor (bu benim için önemli bir artı çünkü klavye değiştirme sebebim önceki klavyemin kablosunun kırılmasıydı.) Klavyenin destek ayakları mevcut değil. Kutu içeriğine gelecek olursak; kutunun içinden 1 adet Type-C biçimindeki örgü klavye kablosu 1 adet qsg(hızlı başlangıç kılavuzu) ve kırmızı renkteki yön tuşları (W, A, S, D) çıkmakta bu da hoş bir detay tabii ki, derecelendirmem gerkirse 7.5/10 olarak derecelendirebilirim. Şu anki piyasaya göre (800₺) F/P bir klavye olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı