%60 mekanik klavye önerisi

Anladim hocam isterseniz bir Amazon destege yazin. Iste boyle boyle sorunlar yasiyorum urunu garantiye yollamak istiyorum tarzi seyler soyleyin. Belki para iadesi yaparlar. Ben gecenlerde bir urun almistim ve denilen ozellikte olmadigi icin direkt para iade yaptilar. Muhtemelen garanti ile ugrasmamak icin direkt para iadesi yaparlar. Tabi bunu suistimal etmemek gerek normalde ama sonucta urunun garantisi duruyorsa garantiye yollamak hakkiniz. Muhtemelen onlarda garanti ile ugrasmak istemeyecegi icin para iadesi yaparlar. Sansinizi deneyin Amazon destek cidden cok basarili.

Anladim hocam isterseniz bir Amazon destege yazin. Iste boyle boyle sorunlar yasiyorum urunu garantiye yollamak istiyorum tarzi seyler soyleyin. Belki para iadesi yaparlar. Ben gecenlerde bir ürün almistim ve denilen ozellikte olmadigi icin direkt para iade yaptilar. Muhtemelen garanti ile ugrasmamak icin direkt para iadesi yaparlar. Tabii bunu suistimal etmemek gerek normalde ama sonucta urunun garantisi duruyorsa garantiye yollamak hakkiniz. Muhtemelen onlarda garanti ile ugrasmak istemeyecegi icin para iadesi yaparlar. Sansinizi deneyin Amazon destek cidden cok basarili.

Hocam ama ben ürünü modlamıştım o yüzden yardımcı olmayabilirler.

Hocam ama ben ürünü modlamıştım o yüzden yardımcı olmayabilirler.
Icini actiysaniz dogru soyluyorsunuz hocam garanti devre disi kalmistir muhtemelen. Yine de deneyin sansinizi size kalmis. Ayrica attiginiz Royal Kludge RK61 Mechanical Keyboard bluetooth Wired Dual Mode 60% Golden / Ice Blue Backlit Gaming Keyboard bu klavyeyi alabilirsiniz. Ama ek olarak vergi cikiyor mu bilmiyorum. Daha once oradan alisveris yapmis insanlara sormak gerek.

Geri
Yukarı