%60 mekanik klavye önerisi

Hocam halihazırda %60 klavye kullanıyorum ve gayet memnunum.

Bu model indirim koduyla beraber 850 TL civarına geliyor ancak RGB olmadığı için biraz kararsız kaldım.
Kupon ile 850 ise kacirma onu.

Ayrica beyazi cok hos bence. Tek renk mavi aydinlatma var ama cok şıkç

Kupon ile 850 ise kacirma onu.

Ayrica beyazi cok hos bence. Tek renk mavi aydinlatma var ama cok şıkç.

Hocam bende bu klavyenin red Switch hali var şu anda. 1-2 tuşunda sanırım PCB'den kaynaklı problem var. Sizce değiştirmeye değer mi

Hocam bende bu klavyenin red Switch hali var şu anda. 1-2 tuşunda sanırım PCB'den kaynaklı problem var. Sizce değiştirmeye değer mi
Hocam 1150TL verilecek bir klavye oldugunu dusunmuyorum onun yerine Amazon.com.tr bu daha mantikli olur. Ayrica o klavyede ne gibi sorunlar yasadiniz soyleme sansiniz var mi?

Eğer önemli sürekli kullandığın tuşlar değilse değişme kalsın ama alalı birkaç yıl olduysa şu gönderdiklerimden birini al elindeki bozulunca aç kullan yarın fiyatları artabilir diye diyorum.

Hocam 1150TL verilecek bir klavye oldugunu dusunmuyorum onun yerine Amazon.com.tr bu daha mantikli olur. Ayrica o klavyede ne gibi sorunlar yasadiniz soyleme sansiniz var mi?

Hocam bende bu klavye var royal kludge a geçmeye değer mi diye sordum. Bu arada bendeki klavyede bazı tuşlar basmamaya bazı tuşlar ise tek basışta 2 kere algılamaya başladı.

Hocam bende bu klavye var royal kludge a geçmeye değer mi diye sordum. Bu arada bendeki klavyede bazı tuşlar basmamaya bazı tuşlar ise tek basışta 2 kere algılamaya başladı.
Eger sizi etkilemiyorsa gerek yok ama onun disinda deger. Ayrica suan kullandiginiz klavyeyi Amazon uzerinden mi almistiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı