60 TL Wi-Fi Adaptörü Önerisi

Daha fazla  
Masaüstü bilgisayarımı odama taşımak istiyorum. Fakat odama taşırsam internetime ethernet kablosuyla değilde Wi-Fi adaptörü ile bağlanmam zorunlu. Asıl sorum Wi-Fi adaptörü ile bağlanırsam hızımda bir düşme olur mu? Olursa ne kadar olur? 60 TL'yi geçmeyecek şekilde kullandığınız ya da önerdiğiniz Wi-Fi adaptörleri nelerdir?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızda düşme pek olmaz. Ben Asus ac68 modelini kullanıyorum sınıfının en üst modeli. Hızda YouTube download vs bir sorun yok. Oyun oynayacaksanız eğer kesinlikle wi fi kullanmayın. Anlık ping lag sorunları yaşarsınız. Bu sorunlar wifi full çekse bile yine de oluyor. Normal kullanım için download vs bir sorun teşkil etmez.

Hızda düşme pek olmaz. Ben Asus ac68 modelini kullanıyorum sınıfının en üst modeli. Hızda YouTube download vs bir sorun yok. Oyun oynayacaksanız eğer kesinlikle wi fi kullanmayın. Anlık ping lag sorunları yaşarsınız. Bu sorunlar wifi full çekse bile yine de oluyor. Normal kullanım için download vs bir sorun teşkil etmez.

Ben de yakın zamanda aynı modeli aldım. Aşırı derecede memnunum. 45 mbps paketim var bu ürün stabil 43 mbps çekiyor. Ping değeri vs. mükemmel. Güncel sürücüsünü İnternet sitesi üzerinden kurdum. Online oyun oynuyorum ve hiçbir sıkıntı, ping yükselmesi gibi sorunlar yaşamadım. Ben de alabilecek olanlara tavsiye ederim. Alabilecek olanlara diyorum çünkü ben alırken 750 tlye aldım. 750 TL hali hazırda yüksek bir fiyatken şuanki fiyatı 900 TL olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı