600.000 TL'ye kadar araç önerisi

Sıfır 2022 Tourneo Courierler de iyi. Bütçenizin altında yine. Almak isterseniz Titanium model öneririm.

1.6 Dream paket Corolla bu bütçede bana kalırsa en mantıklı sedan araç motor güçlü şanzıman ömürlük araç konforlu bağımsız süspansiyon var tipi duruşu güzel kalitesi segment standartlarında en önemlisi km düşük sıfıra yakın bir araç. Donanım olarak da yeterli gelecektir. Katlanır ayna far sensörü hayalet ekran dijital klima çelik jant vs..

Biraz zorlanarak 650 bandına çekiyorum bütçeyi. Aşığı olduğum A3 sport/hatchback bir araç bulamazsam yine bir hatchback modele yöneleceğim ancak çok kararsızım gerçekten. Öneriler için gerçekten teşekkür ederim ancak sedan araç almak istemiyorum pek. SUV'de olabilir belki, ama sedan son tercih.

Biraz zorlanarak 650 bandına çekiyorum bütçeyi. Aşığı olduğum A3 sport/hatchback bir araç bulamazsam yine bir hatchback modele yöneleceğim ancak çok kararsızım gerçekten. Öneriler için gerçekten teşekkür ederim ancak sedan araç almak istemiyorum pek. SUV'de olabilir belki, ama sedan son tercih.
SUV tarzı istiyorsanız CHR bakılabilir.
MokkaX bakılabilir düşük km olarak.
İkisini de tercih etmem orası ayrı illa SUV olacaksa da 2015-17 Tucson QQ bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı