600-700 TL bütçeli direksiyon seti

Rampage falan alma paranı çöpe atmış olursun. 2. el DFGT arayışına gir, pazarlık yap, 700 TL civarına bulursun.

Al sana bir Rampage V900s 900 derece dönüyor bu arada haberin olsun.

Çöp markanın çöp bir ürünü. Force feedback yok, hissiz 900 derece alsan neye yarar ki.

Pedal seti çöpten daha berbat. Küçücük yay koyulmuş 0 his.

Hiçbir al benisi yok. 2. DFGT almak 1000 kat daha iyi buna para verip paranı direk çöpe atmaktansa.

O zaman al çöp bir direksiyon çok turlu potansiyometre tak oyna daha iyi.

Çöp markanın çöp bir ürünü. Force feedback yok, hissiz 900 derece alsan neye yarar ki.

Hiçbir al benisi yok. 2. DFGT almak 1000 kat daha iyi buna para verip paranı direk çöpe atmaktansa.

Aynen kanka sen haklısın devam et böyle harika yoldasın.

Neyse arkadaşlar fiyatları görünce hevesim kaçtı birdaki sene Japonya'ya gidince geldime logitectin bakarım.

Parasını hak etmeyen bir ürünü önerdin, içinde Force Feedback motoru yerine titreşim motoru var ve Force Feedback motorunun %1'i kadar keyif vermeyen saçma sapan bir özellik. Malzeme kalitesi kötü, sadece üstüne Rampage markası basılmış fason bir ürün.

Al sana bir Rampage v900s 900 derece dönüyor bu arada haberin olsun.
900 derece dönüyor ama bozulunca servisin kapısından geri dönmek zorunda bırakıyor sanırım bunu söylemeyi unutmuşsunuz.
Çok iyi ve güzel tasarımlı ama stokta yok :( .
Asla ve asla o çöp tenekesini tasarımı güzel diye almayın. Şuan 900-1000 TL piyasası. 600 TL'yi de hak etmez, 1000 TL'yi de. O ürünü almanın parayı çöpe atmaktan hiçbir farkı yok.
Gece gece güzel güldürdün beni kardeşim. Bu snopy rampage hissedarlarından kurtulacağımız günü iple çekiyorum.

Ya zaten çok kullanmam biraz düşük bütçeli bakmayı planlıyorum.

Sana tavsiyem direksiyon konusunda iyice düşün. Kaliteli bir alet alsan bile bir zaman sonra sıkabiliyor, seni sıkmayacağını düşünüyorsan o kadar yüksek paraları ver, yoksa zaten 180 derece dönen direksiyon alsan hepten sarmayacak, 1 günde bile sıkılma ihtimalin var.

Sana tavsiyem direksiyon konusunda iyice düşün. Kaliteli bir alet alsan bile bir zaman sonra sıkabiliyor, seni sıkmayacağını düşünüyorsan o kadar yüksek paraları ver, yoksa zaten 180 derece dönen direksiyon alsan hepten sarmayacak, 1 günde bile sıkılma ihtimalin var.

Haklısın daha az önce canım çok çekti oynamak tabii aldıktan 2 gün sonra kullanmayacağım kesin vazgeçtim ama önerileriniz güzeldi teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı