600-700 TL kulaklık önerisi

Lejyoner.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
HyperX Revolver S Kullandım fakat verdiği ses yeterli gelmedi açıkcası veya bana verdiği hissiyat yeterli değildi, seslerin tam olarak nereden geldiğini anlayamadım. PUBG, CS GO, BF gibi FPP ve TPP tarzı oyunlar oynuyorum. Ses almakta zorlanmayacağım, Yüksek ses veren, sanki kulağıma adamın nerede olduğunu söylüyormuş hissiyatı veren bir kulaklık istiyorum. Performans kadar aynı zamanda konfor ve rahatlığa da bir o kadar önem veriyorum.

Bütçe : 600-700 TL üst rakamda kulaklık tavsiyesi yapabilirsiniz, indirim kovalarım.

Tavsiyeniz ve yardımlarınız için şimdiden minnetlerimi sunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden bu kulaklıkları öneriyorsunuz ? SteelSeries’de önerebilirdiniz, biraz daha kulaklıkları bana tanıtırsanız açıklayıcı olursanız sevinirim.
Neden bu kulaklığı önerdiniz ve kulaklığı tanıtma şansınız var mı ?

GSP 300 onerebilirim.

Aynı şekilde sizin önerme nedeniniz ve kulaklığı tanıtma şansınız var mı acaba

Stereo ses performansi cidden iyi. Sanal 7.1 ile ugrasilmayip stereo sesine onem verilmis. Cogu oyunda sanal 7.1'in performansini begenmeyip acmayacaksin zaten. O yuzden GSP 300 gibi stereo performansi iyi bir kulaklik almak daha mantikli.

Mikrofonu, ergonomisi, malzeme kalitesi, servisi iyi. Birkac kisi terletiyor demisti sadece.

Revolver S deneyip memnun kalmadigin icin Cloud Alpha onermiyorum.

Stereo ses performansi cidden iyi. Sanal 7.1 ile ugrasilmayip stereo sesine onem verilmis. Cogu oyunda sanal 7.1'in performansini begenmeyip acmayacaksin zaten. O yuzden GSP 300 gibi stereo performansi iyi bir kulaklik almak daha mantikli.

Mikrofonu, ergonomisi, malzeme kalitesi, servisi iyi. Birkac kisi terletiyor demisti sadece.

Revolver S deneyip memnun kalmadigin icin Cloud Alpha onermiyorum.

Ben de Cloud Alpha önerecektim bir durdum :D

Dediğim üzere genel olarak ses kasılması gereken oyunlarda daha çok kullanacağım o yüzden dolayı performansı canavar gibi olan bir ürün istiyorum. Revolver S den ağzım yandığı için öbürleri korkutucu geliyor açıkcası
SteelSeries marka için ne düşünüyorsunuz ?
Uzatmak gibi oluyor ama bu sefer gerçekten değecek bir şey almak istiyorum.

Dediğim üzere genel olarak ses kasılması gereken oyunlarda daha çok kullanacağım o yüzden dolayı performansı canavar gibi olan bir ürün istiyorum. Revolver S den ağzım yandığı için öbürleri korkutucu geliyor açıkcası
SteelSeries marka için ne düşünüyorsunuz ?
Uzatmak gibi oluyor ama bu sefer gerçekten değecek bir şey almak istiyorum.

Peki neden Revolver S'den ağzınız yandı? Ses kalitesi mi konfor olarak mı?

Revolver S konfor olarak gayet rahat fakat ses düzeyi olarak gerçekten düşük kalıyor. Kaliteli bi sesi var fakat en yüksek ayarda dahi tatminkar bir sesi yok. Oyunlarda ise tatmin edici değil kesinlikle kendi fikrimdir.

En çok oynadığım oyun şuan için PUBG Sennheiser kalitesini biliyorum beni bu oyunda tatmin edecek midir ?
Butcenizle GSP 350 alinabiliyormus. Bu cok daha iyi oldu.
Sennheiser GSP 350 7.1 Ses Kartlı Oyuncu Kulaklığı | Sennheiser | Surround Gamer Kulaklıklar Sennheiser GSP 350 7.1 Ses Kartlı Oyuncu Kulaklığı Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

SS tarafindan Arctis serisi de iyidir ama sahsen bu onerdigim modeli Arctis 5'ten daha basarili buluyorum. Arctis 7 kablosuz oldugu icin katmiyorum.

Razer Kraken V2 veya Man o war hakkında ki düşünceleriniz nelerdir ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı