600-700 TL monitör önerisi

Efe10

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
Daha fazla  
CS:GO oynuyorum. IPS panel olsa çok iyi olur. 75Hz olabilir. Monitörün nereye bakacağını değiştirme özelliği de olsa çok iyi olur. FreeSync teknolojisi de olabilir.

Ekran kartı: Sapphire RX 5600XT Pulse.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
RAM: HyperX Fury 3200 MHz CL16 2x8 GB.
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
Bu sisteme 75hz mantıksız diyeceklere söylüyorum kısıtlı bütçem var parçalardan kısmak yerine monitörden kısmak daha mantıklı geldi.

Yahu 6000 TL'ye bilgisayar alıyorsun. Monitörü 144 Hz almıyorsun. 3000 TL'lik alsaydın aynı şeyi göreceksin ekranda. Bütçeni arttır bunlardan birini al. Samsung ve MSI olan mantıklı.
.

.

.

.

.

Sistemin CSGO oynamak için baya güçlü, bence az daha biriktirip 144hz al en ucuzundan
Sadece CS:GO yazmışım son günlerde CS:GO'yu ciddi derecede az oynuyorum diğer hikayeli tarzda oyunlara yöneldim.
F/P kralı 1080P, IPS ve 75Hz (ama 5ms, sorun olmaz bence :))
5 milisaniyeyi kimsenin kolay kolay farkedebileceğini sanmıyorum, ben de aynı monitöre çok bakmıştım. Bir sıkıntı yaşamam değil mi o monitörde?

Sadece CS:GO yazmışım son günlerde CS:GO'yu ciddi derecede az oynuyorum diğer hikayeli tarzda oyunlara yöneldim.

5 milisaniyeyi kimsenin kolay kolay farkedebileceğini sanmıyorum, ben de aynı monitöre çok bakmıştım. Bir sıkıntı yaşamam değil mi o monitörde?
Hayır, yaşamazsın. Arkadaşım kullanıyor, memnun

Geri
Yukarı