600-750 bin TL'ye araba önerisi

KargaReis27

Centipat
Daha fazla  
Arabadan hiç anlamam, zaten babam alacak. Masrafsız olarak, elektrikli olmasın. Passat tarzı olabilir. Fiyat en fazla 800k olabilir. Önerilerinize minnettarım.

Kasa tipi, yıl ve km kriterleriniz neler? Vites manuel otomatik fark eder mi?
Model, KM kriteri?
Hocam sorduğunuz şeyler önemli şeylerdir , ancak benim onlar hakkında bilgim yok. Vites otomatik olsa heralde daha iyi olur. Babam kullancak zaten öyle 200 ile yolda makas atmayacak. Arasıra hız yapar , eğlencesine kullanır. İşi için desem pek uymayabilir. İsterseniz araştırıp gelebilirim. Ama siz alacak olsanız hangi arabayı alırdınız bu fiyata ve nedenini söylerseniz sevinirim.

1.4 turbo benzin veya 1.6 dizel astra sedan otomatik 2019-2020 model. Oturaklı, konforlu bir model. Piyasası da rakiplerine göre uygun. Bu fiyatlara 10 yaş üstü corolla, civic satıyorlar. Astrayı çok daha mantıklı buluyorum. 1.6 benzin almayın hem hantal hem de yakıtı çok.

Son düzenleme:
Hocam sorduğunuz şeyler önemli şeylerdir , ancak benim onlar hakkında bilgim yok. Vites otomatik olsa heralde daha iyi olur. Babam kullancak zaten öyle 200 ile yolda makas atmayacak. Arasıra hız yapar , eğlencesine kullanır. İşi için desem pek uymayabilir. İsterseniz araştırıp gelebilirim. Ama siz alacak olsanız hangi arabayı alırdınız bu fiyata ve nedenini söylerseniz sevinirim.
Bu bütçeye km ve yıl farklılık gösterilecek şekilde Astra, Focus, Megane, Corolla gibi birçok araç bulunabilir.
Ben sürüş karakterinden dolayı Focus tercih ederdim.

Geri
Yukarı