600-800 TL bisiklet tavsiyesi

Bende babama soracağım. Acele etmeyin.
Ben sordum da. Dediler N11 2.el satmıyor. Ben birkaç ilan görmüştüm. Ama daha önce yapmadığımız bir şey olduğu için çok anlamadılar. Olmazsa ben tel no vereyim babalarımız konuşup anlaşsın.
Gerçekten N11'de ikinci el ilan nasıl oluyor?

Ben sordum da. Dediler N11 2.el satmıyor. Ben birkaç ilan görmüştüm. Ama daha önce yapmadığımız bir şey olduğu için çok anlamadılar. Olmazsa ben tel no vereyim babalarımız konuşup anlaşsın.

2. el satış oluyor galiba. Babaların konuşmasına gerek yok diye düşünüyorum. N11 tonlarca eşya satılıyor ve ben birçok alişveriş yaptım. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. İstersen araştırabilirsin. Gittigidiyor'dan da yapabiliriz.

2. el satış oluyor galiba. Babaların konuşmasına gerek yok diye düşünüyorum. N11 tonlarca eşya satılıyor ve ben birçok alişveriş yaptım. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. İstersen araştırabilirsin.
Bir tane 2.el ilan atabilir misin? Ben sadece antika bulabildim de.
Anladım siz de güven açısından N11'den almak istiyorsunuz. İyi bir fikir hem de içiniz rahat etmiş olur.

Bir tane 2.el ilan atabilir misin? Ben sadece antika bulabildim de.
İsterseniz Gittigiyorda olur problem değil. Shibinden Get açabilirseniz oda olabilir.

2. el satış oluyor galiba. Babaların konuşmasına gerek yok diye düşünüyorum. N11 tonlarca eşya satılıyor ve ben birçok alişveriş yaptım. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. İstersen araştırabilirsin. Gittigidiyor'dan da yapabiliriz.
Ne uğraşıyorsunuz bu kadar? Sahibinden GeT açın daha iyi :) Ya da ebay sitesi olarak gittigidiyor dan ilan verebilirsiniz, ikisi de komisyon alacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı