600-800 TL bisiklet tavsiyesi

1094 TL çıkarsanız;
27,5" jant var, dağ bisikleti, asfalt yolda kullanacağım diyorsunuz ama dağ bisikleti alın derim, yol bisikletleri pahalı.
Ben onların hiçbirini bilmiyorum :( . Sahibinden Get nasıl oluyor?
GeT, Sahibinden.com'da olan güvenli e-Ticaret anlamına gelir, siteye belli bir komisyon ödeyerek ilan veriyorsunuz, ürün alıcının eline ulaşmadan, kısacası alıcı ürünü onaylamadan para eline geçmiyor.

1094 TL çıkarsanız;
27,5" jant var, dağ bisikleti, asfalt yolda kullanacağım diyorsunuz ama dağ bisikleti alın derim, yol bisikletleri pahalı.

GeT, Sahibinden.com'da olan güvenli e-Ticaret anlamına gelir, siteye belli bir komisyon ödeyerek ilan veriyorsunuz, ürün alıcının eline ulaşmadan, kısacası alıcı ürünü onaylamadan para eline geçmiyor.
Şuan karar verme aşamasındayım. Yazdım bir kenara. Başka önerebileceğiniz bisiklet varmı?

1094 TL çıkarsanız;

Şuan karar verme aşamasındayım. Yazdım bir kenara.
Tamam anladım GeT'i. Ama site benden komisyon alacak. Komisyon almayan bir yöntem yok mu? Şuanda tamamen konu sahibi için uğraşıyorum.

Geri
Yukarı