600-800 TL parfüm önerisi

weeha

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, kendime bir parfüm almak istiyorum fakat orijinallerin fiyatı 4-5k civarı olduğundan gözümü daha aşağılara diktim. 600-800TL arası bir parfüm arıyorum. Çok bir beklentim yok insanlar sevsin, günü geçirebileyim yeter. Biraz araştırdım Zara'dan almayı düşündüm ama kalıcı değil diyorlar, bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ana kadar ucuz parfüm alıp da memnuniyet yaşadığımı hatırlamıyorum. Evden çıktığında o koku yavaştan gider, en son kafasını göğsüne sokmadıkça birisi o kokuyu alamaz. Bence güzel kokulu deodorant tercih edebilirsin. Ben Slazenger'in ürünlerini seviyorum.

Hele hayatın otobüsler, metrobüslerde falan geçiyorsa hiç yani.
Yine de öneri istiyorsan Bargello ya bakabilirsin. Fiyat performans ürünleri var. 2 Al 1 öde vs.

Son düzenleme:

Su ikisini bir dene, biri daha fresh digeri daha yogun

1712754576328.png

Şu ana kadar ucuz parfüm alıp da memnuniyet yaşadığımı hatırlamıyorum. Evden çıktığında o koku yavaştan gider, en son kafasını göğsüne sokmadıkça birisi o kokuyu alamaz. Bence güzel kokulu deodorant tercih edebilirsin. Ben Slazenger'in ürünlerini seviyorum.

Hele hayatın otobüsler, metrobüslerde falan geçiyorsa hiç yani.
Yine de öneri istiyorsan bargello ya bakabilirsin. Fiyat performans ürünleri var. 2 al 1 öde vs.

Deodorantım falan her şeyim var hocam en kötü orijinal bir parfüm alırım ileride teşekkür ederim.

Su ikisini bir dene, biri daha fresh digeri daha yogun.

Eki Görüntüle 2164702

Bunların olayı ne hocam muadil falan mı?

Geri
Yukarı