600 TL 7.1 kulaklık önerisi

Bütçe
600 TL

Nouwera

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba herkese,
Maksimum 600 TL bütçe ayıracağım bir kulaklık aramaktayım. İyi bir mikrofonu olması şart benim için. 7.1 olursa oyun oynarken daha rahat edeceğimi düşünüyorum. Önerilerinize açığım. Herkese teşekkürler.

Merhaba herkese,
Maksimum 600 TL bütçe ayıracağım bir kulaklık aramaktayım. İyi bir mikrofonu olması şart benim için. 7.1 olursa oyun oynarken daha rahat edeceğimi düşünüyorum. Önerilerinize açığım. Herkese teşekkürler.

Hocam bu bütçede gerçek 7.1 kulaklık bulamazsın ama bu 2 kulaklıktan birisini alabilirsin ama sıfır 0 bulamazsın Cooler Master CH321 USB Mikrofonlu Siyah RGB Oyuncu Kulakligi | ITOPYA sana kalmış hangisini almak istiyorsan Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık En Uygun Fiyata GarajOnline'da | Hafta içi 16:00'ya Kadar Aynı Gün Kargo, Depo Teslim Seçeneği ve Taksit Avantajları.

Bu fiyatlardaki bir 7.1 hiç bir işe yaramaz. Kaliteli ses istiyorsan ve mikrofon da istiyorsan CH321 en iyi seçenek olacaktır.

Yorumlarınız için teşekkürler. James donkey 712 gördüm bakınırken daha önce kullanan oldu mu ?

Geri
Yukarı