600 TL 7.1 kulaklık önerisi

Bütçe
600TL

rowied

Femtopat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi 600₺ bütçem var. Hem oyun oynamak için hem dizi, film, video izlemek için kulaklık arıyorum. Mikrofon kalitesi benim için önemli. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Bir 100 lira daha koyabilirsen Rampage fujin derim

Rampage genelde tavsiye edilmeyen bir marka. Şahsen mouse'unu almıştım ve 1 yıl sonra bozulmuştu garantiye göndermiştim, garantiden aldıktan sonra yaklaşık 7,8 ay sonra tekrar aynı sorunla karşılaştım ve Rival 3 aldım. Eğer bu kulaklığı kullandıysanız ne kadar kullandınız ve Herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı?
Rampage markasının gamepower ile alakası yok yanlış yazmışım gamepower Fujin olcak kullanmadım ama ortalama 5 yıldır gamepower mei rgb 7.1 kullanıyorum çok memnunum hem oyun hem mikrofon sesleri konusunda bunu az daha eskitiyim fujin almayı düşünüyorum tavsiye ederim. Müzik konusundada mix mastering yapıyorum.

Rampage markasının Gamepower ile alakası yok yanlış yazmışım Gamepower fujin olacak kullanmadım ama ortalama 5 yıldır Gamepower MEI RGB 7.1 kullanıyorum çok memnunum hem oyun hem mikrofon sesleri konusunda bunu az daha eskitiyim fujin almayı düşünüyorum tavsiye ederim. Müzik konusundada mix mastering yapıyorum.

Teşekkür ederim. Gamepower MEI'nin tasarımı olsun fiyatı olsun Gamepower Jin ile çok benzer jin aynı performansı verebilir mi? Biliyorum çok açık uçlu bir soru ama aklımda jin vardı önceden.

Yeni konular

Geri
Yukarı