600 TL Bilgisayar Kasası Önerisi

Grizliess

Kilopat
Ekran kartı: Nvidia GTX 980
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600
RAM: Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz DDR4
Hard Disk: Seagate Barracuda 1TB 7200 RPM 64 MB
Anakart: MSI B450 Gaming Plus AMD
Kasa:?

Sizlerden güzel bir kasa önerisi bekliyorum. Fiyat maksimum 600 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair Carbide 275R,
Phanteks P350X,
Phanteks P400S bunu bulmakta güçlük çekebilirsiniz genelde stoklarda bulunmuyor. Bu yazdığım 3 kasa kullanıcıların en çok beğendikleri.

Dostum benim tavsiyem kasaya 600TL gibi bir rakam yerine 200TL-300TL civarı bir rakam ayırıp geriye kalan parayla alacağın parçanın bir üst modelini alabilirsin.Fakat senin kararın

MB 5 Lite alınmaz sorunlu kasa. Alabileceğin en iyi kasalardan biri Phanteks P350X'dir. Onun haricinde Nanokatalog üzerinden Cooler Master H500'de sipariş edebilirsin.

Yukarıda güzel örnekler verilmiş zaten. 275R'ın temperli cam versiyonu Sinerji'de 550 TL küsüratlı. Pleksi versiyonu da 400-470 arası bir şey. P350X ise hem temperli cama sahip hem de hava sirkülasyonu gayet iyi. Alternatif olarak bir kasa önerecek olursam MB510L ve MB511 olabilir. Bunların dışında pekte alternatif gelmedi aklıma. İçinden beğendiğinizi alabilirsiniz, aralarında hiç birinin üzeceğini sanmıyorum.

Birde güç kaynağı içinde mevcut olan kasa önerebilir misiniz ?
Güç kaynağını ayrı olarak FSP markasını tavsiye edicem. Çünkü FSP'de çok beğenilen ürünler sunuyor. Eğer kasa ile birlikte güç kaynağı alırsanız bunların içine koyduğu markalar kaliteli olmayabiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı