LGS'de sayısalı yetiştirmek için hangi dersten başlanmalı?

İlk önce herkese yardımları için teşekkürler. Feni 30-35 dakikada bitirip kalan süreyi matematiğe ayıracağım. Ondanda sürem kalırsa ve boşum varsa onlara bakacağım. Benim gibi sınava giriceklere şimdiden başarılar.

Sizin söylediğiniz de gayet mantıklı bu biraz kişisel bir şey.
Bu arada sınavda başarılar normal bir sınava giriyormuş gibi düşün.
Hocam zaten hiç takmıyorum kendi kendime "En fazla ne olabilirki? En fazla ne sorabilirlerki?" diye soruyorum ve bu bütün heyecanımı, stressimi alıyor ve zaten başarılı bir öğrenciyim. Yaptığım denemelerde 450 üstü alıyorum.

İlk önce herkese yardımları için teşekkürler. Feni 30-35 dakikada bitirip kalan süreyi matematiğe ayıracağım. Ondanda sürem kalırsa ve boşum varsa onlara bakacağım. Benim gibi sınava giriceklere şimdiden başarılar.

Hocam zaten hiç takmıyorum kendi kendime "En fazla ne olabilirki? En fazla ne sorabilirlerki?" diye soruyorum ve bu bütün heyecanımı, stressimi alıyor ve zaten başarılı bir öğrenciyim. Yaptığım denemelerde 450 üstü alıyorum.
Feni 30 DK’nin üstüne çıkarmamaya çalışın. Matematik sıkıntıya girer.

Hocam zaten hiç takmıyorum kendi kendime "en fazla ne olabilirki? En fazla ne sorabilirlerki?" diye soruyorum ve bu bütün heyecanımı, stressimi alıyor ve zaten başarılı bir öğrenciyim. Yaptığım denemelerde 450 üstü alıyorum.

Hocam kaç puan yaptınız LGS'den bende bu yıl girecegim.

431 aldım ilk dönem çalıştım 2. dönem deprem psikolojisi yüzünden pek bir şey yapamadım ama yine de bu puanı aldığım için mutluyum.

Kaç net ile yaptınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı