1 TB ve 30 oyunlu PS4 4500 TL fiyatı normal mi?

Childchew3r

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Facebook marketplace'de bir Slim PS4 1TB satılmakta. Anladığım kadarıyla biraz güncel bir Slim modeli bu, üzerinde 2022'de çıkan Modern Warfare 2 teması vesaire var. Satıcı yine benim gibi İstanbul'da ve polis olduğunu hem fotoğrafta hem ilanda zaten belirtmekte. Garipsediğim kısım Türkiye şartlarında artık pahalılık algımız kaybetmemden ötürü sormak, sahibinden sitesinde yanında oyun olmayan tek kollu makineler genel olarak 6000-7000 arasında, zaten sonrası lükse ve genelde Pro makineler oluyor. İlanda okuduklarım net olarak, kutulu faturalı garantili çift kol ve 30 adet oyun var. Oyunların hepsi CD ve aralarında gerçekten ucuz olmayan oyunlar mevcut, sizce bir gariplik var mıdır?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    17,3 KB · Görüntüleme: 6.330
  • 122231.png
    122231.png
    1 MB · Görüntüleme: 1.347
Link paylaşmak yasak olduğu için kimseyi yönlendirmeyeyim fakat, kendisi adresini İstanbul göstermesine rağmen WhatsApp'ta Isparta'da olduğunu söyledi ve kargo yapacağını belirtti, bende kendisine elden deneyerek cihaz almak istediğimi belirterek iyi günler dedim, sahibinden.com sitesinin Param Güvende satışını yapalım o zaman göndereyim dene sonrasında karar verirsin dedi. Özelliği zaten biliyorum 11 yıldır sahibinden kullandığım için biliyorum ama, ilanın linkini/numarasını istediğimde "sahibinden. Firsat - urunlerim.com" gibi ıvır zıvır bir site attı, (ban yememek için böyle gösterdim siteyi moderatörlerin bilgisine) aynı zamanda kullandığı profil fotoğrafı sahte olduğundan, yapay zeka ile gerçek kullanıcıya ulaştım, marketplace'de bir süre daha gezince aynı ilandan farklı kullanıcı ve adreslerde ilanlar buldum.

Temizleyin kullanın. Mükemmel fiyat.

Merhaba,

Facebook marketplace'de bir Slim PS4 1TB satılmakta. Anladığım kadarıyla biraz güncel bir Slim modeli bu, üzerinde 2022'de çıkan Modern Warfare 2 teması vesaire var. Satıcı yine benim gibi İstanbul'da ve polis olduğunu hem fotoğrafta hem ilanda zaten belirtmekte. Garipsediğim kısım Türkiye şartlarında artık pahalılık algımız kaybetmemden ötürü sormak, sahibinden sitesinde yanında oyun olmayan tek kollu makineler genel olarak 6000-7000 arasında, zaten sonrası lükse ve genelde Pro makineler oluyor. İlanda okuduklarım net olarak, kutulu faturalı garantili çift kol ve 30 adet oyun var. Oyunların hepsi CD ve aralarında gerçekten ucuz olmayan oyunlar mevcut, sizce bir gariplik var mıdır? Temiz.

Merhaba,

Facebook marketplace'de bir Slim PS4 1TB satılmakta. Anladığım kadarıyla biraz güncel bir Slim modeli bu, üzerinde 2022'de çıkan Modern Warfare 2 teması vesaire var. Satıcı yine benim gibi İstanbul'da ve polis olduğunu hem fotoğrafta hem ilanda zaten belirtmekte. Garipsediğim kısım Türkiye şartlarında artık pahalılık algımız kaybetmemden ötürü sormak, sahibinden sitesinde yanında oyun olmayan tek kollu makineler genel olarak 6000-7000 arasında, zaten sonrası lükse ve genelde Pro makineler oluyor. İlanda okuduklarım net olarak, kutulu faturalı garantili çift kol ve 30 adet oyun var. Oyunların hepsi CD ve aralarında gerçekten ucuz olmayan oyunlar mevcut, sizce bir gariplik var mıdır?

Hocam şu an sadece PS4 Slim 7-8k bandında satılıyor 30 oyunlu diye satılanlar üzülerekten gordugum kadariyla 14K ya kadar cikmakta ya dolandirici ya da cihazın kullanım ömrü 6 yildan fazla cok cabuk isiniyor veya uçak gibi ses çıkarıyor ikna edebilirseniz PS4 bakimi yapan birisine gotururseniz daha güvenli olur.

Geri
Yukarı