600 TL bilgisayar önerisi

Hocam yanlış mı yazdınız yoksa 600TL mi?

Doğru yazdım Letgo'ddda falan var o şekilde GTA SA ve Zula oynayacağım.
2. el eski bilgisayar alırsınız ancak.
o şekilde lazım zaten
Troll konu değil mi? Lütfen troll de. Daha da kötüsü lütfen bana Zula oynuyorum deme.

Ben Zula'yı bıraktım ama abimle vs için oynayacağım.
Hocam yanlış mı yazdınız yoksa 600TL mi?

Doğru yazdım 2. el PC Zula ve GTA SA oynatsın.
Muhtemelen 600 lira gerçekten, ama 2. el sistem bulunabilir.
Nerede oturuyorsun, ona göre sahibinden ve Letgo'da bir şeyler bulunabilir.

Bursa GTA SA ve Zula oynatsın kasmadan.
Hocam artık 2. el alabilirsiniz başka elden bir şey gelmez 600 TL ile sadece anakart alınır bu devirde.
Arkadaşlar Troll yapıyor neden diye soracak olursanız @Bestty dediği gibi 4500 TL sistem önerisi 6000 TL sistem önerisi falan yazmış Palit ekran kartı ile ilgili konu açmış uğraşmayın.

Dostum Ben Dalga geçmiyorum 2000 TL telefon alacağım yani ben o parayı biriktirince alacaktım 6000 bin PC'yi falan ama yalan oldu.
Çok aşırı eski 2GHz altı işlemcilerle rahat olarak GTA SA ve Zula oynamıştım kasma sıfır, Zula şimdi ne olur bilemem fakat 600TL'ye ikinci el araştırman lazım fakat eski konularında GTX1650 falan demişsiniz karar verin.

Ben onları para biriktirince alacaktım ama biriktirene kadar ooof hem 2000 TL telefon alırım 600-700 TL PC yani oyunları oynatsın yeter.

Son düzenleme:
Bursa GTA SA ve Zula oynatsın kasmadan.
Sipariş verir gibi konuşuyorsun, bu üslupla konuşursan yanlış anlaşılırsın, üslubunu değiştir derim :)
Şu ilanın (EBA İÇİN UYGUN ORTA SEVİYE OYUNLARI AÇAN FULL SİSTEM - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 869118397) ekran kartını bir sor derim, fena bir şey değilse bakılabilir. Bu ilan (Eba ve Ofis Canavarı (Süper Fiyat) ps4 takaslı - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 878896334) da fena durmuyor ancak ikisi de eski ilanlar. Önce hala satışta olup olmadıklarını sorarsın.
Güncelleme:
Birkaç farklı yerden daha baktım, onların linkini de bırakıyorum:
1-Az Kullanılmış Temiz Kasa (3.2 GHz / 320 GB HDD / 4 GB Ram) - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 918659552
2-1 GB EKRAN KARTLİ HIZLI KASA - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 919590318
3-ORTA SEVİYE BİLGİSAYAR PC 750 TL - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 915727624 (muhtemelen en iyisi)

Son düzenleme:
Bu bilgisayarda GTA SA ve Zula açabilsin, kasmasın. Sadece bu 2 oyunu ve video izlemek için kullanacağım bu PC'yi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı