600 TL bütçe için kasa önerisi

urktdbyme

Hectopat
Kasada kullanacağım ekran kartı 2080 Super Gaming X Trio olacak, kartın uzunluğuna dikkat ederek önerirseniz sevinirim. Kasanın; önünde 3 tane fan, arkasında ise 1 tane egzoz fanı ile birlikte gelmesini istiyorum. Kasanın üstüne 240mmlik sıvı soğutma takmak istiyorum. 600 TL'den 1 kuruş yüksek olmasın dostlar lütfen. Teşekkürler şimdiden.

Bu iki fanlı, ama bi tane 12 cm alıp takabilir. Ben de öyle yapıcam fanımın gelmesini bekliyorum.
Aynı kasanın 100r modeline sahibim 2 fanlı olan. Onun dışında aynılar. Hava akışı çok iyi bir kasa sade ve şık tabiki de msi kalitesi var. Başka bir sitede aratıp bulursan kaçırma derim

Bu iki fanlı, ama bi tane 12 cm alıp takabilir. Ben de öyle yapıcam fanımın gelmesini bekliyorum.

Aynı kasanın 100r modeline sahibim 2 fanlı olan. Onun dışında aynılar. Hava akışı çok iyi bir kasa sade ve şık tabiki de msi kalitesi var. Başka bir sitede aratıp bulursan kaçırma derim
100R nin önünde 3 fan yuvası var ama 2 tane geliyo değiş mi?Peki fanlar adreslenebilir mi?

Peki sizce bu kasa nasıl?
Dark Guardian 4x12cm RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGU Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor Dark Guardian 4x12cm RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGU Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Attığınız model mi daha iyidir bu mu?

Son bir şey daha sorucam.Attığınız kasaya 3.fanı takarsak önündeki o çubuk gibi olan detay hava silkülasyonu bakımından sorun çıkarmaz değil mi?

Olmaz yine çeker hava, zaten olsa 101m modelini yapmazlardı bence. Msi'a güvenin

Yeni konular

Geri
Yukarı