600 TL Bütçe Ram + Ekran Kartı + PSU önerileriniz?

Sormak istediğim son birşey daha var benim işlemcim yeterince dandik bunun farkındayım :D, bazı üst düzey oyunlarda sorun çıkarırmı acaba? İşlemcim: Pentium Dual Core e6500 2.93 ghz 2 çekirdek.
Parçalar hafta içinde elime geçicekmiş şansa 3 üründe ayrı yerlerden geliyor ekran kartı İstanbul'dan, PSU Antalya'dan, ram Adana'dan geliyor :D.

R9 270 kart GTX 750 Ti'den çok daha üstündü. Yinede hayırlı uğurlu olsun.
Ben genelde AMD ekran kartlarını tercih ederdim ama bu sefer Nvidia'yı tercih ettim :D. İki ekran kartınında oyunlardaki performanslarını inceledim ikisininde fps değerleri birebir gibi birşeydi veya çok yakın değerlerdeydi benim için şimdilik yeterli olacağını düşündüğüm için bu ekran kartını tercih ettim, tekrar teşekkürler.

Son düzenleme:
Parçalar geldi şuanda deniyorum ama ramde sıkıntı var sanırım yeni aldığım rami takınca sürekli olarak uzun bip sesi geliyor acil yardımınız lazım

AMD ekran kartlarina driver yuzunden laf atan arkadaslarin yuzu kizarmasi dilegiyle, 25 nisan yani dun itibariyle 14.4 surumu aktif (Beta degil).

Buradada belirttiğim gibi ramde sorun çıktı. Acaba uyumsuzluktan dolayımı yoksa rammi bozuktur, ona göre iade edip uyumlu olan bir ram alabilirim önerilerinizi diğer konudan yazarsanız sevinirim.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/yeni-ram-ile-pc-açılmıyor.58710/

Yanıtınızı yeni gördüm, ddr3 desteği derken? :D

Anakartımın tüm özellikleri burada yazıyor:
IPX41-D3 Anakart Özellikleri.png

Acaba ram bu anakarta uyumlu değilmi? Birisi aydınlatırsa ona göre rami geri iade edip gereken rami alıcam, teşekkürler.

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum, yarın imkan bulabilirsem RAM i başka bir bilgisayarda deneyip çalışmadığından veya anakarta uyumlu olmadığından emin olduktan sonra geri iade için başvurucam yine aynı RAM imi almalıyım ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı