600 TL Full Tower kasa önerisi

tunganur

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar;
Başlıkta belirttiğim üzere 600 maksimum 700 TL bandında bir Full Tower kasa arıyorum PSU kendi içinde olmalı ayrıca bir PSU alacak bütçem yok. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

bilgisayar parçaları:
SSD: Samsung Evo 480GB
Anakart: ASUS Z270'e
CPU: Intel Core i7-6700K Skylake-s
RAM: Corsair Vengeance LED 8x2 3200 MHz
GPU: NVIDIA GeForce GTX 1080
Soğutma: Arctic Freezer 34e-Sports Duo Black

İncehesap gece indiriminden

Benim yaptığım gibi en pahalı ihtimal ile

SHP 650W 80₺ 350₺
LİT-100 380₺

En kötü ihitmal

XXX bilindik marka 600-650W 80+ 350₺-330₺
Sharkoon TG4 A-RGB 350₺

Yukarı da belirttiğim kısım gayet yeterli

O fiyata 400₺ altı belirttiğim ürünleri bulmak İMKANSIZ.

RGB flow gibi en alt seviye kasa 300₺ olsa,
600W 80+ PSU 330₺ gelse yine yırtar.

Yukarı da belirttiğim kısım gayet yeterli

O fiyata 400₺ altı belirttiğim ürünleri bulmak İMKANSIZ.

RGB flow gibi en alt seviye kasa 300₺ olsa,
600W 80+ PSU 330₺ gelse yine yırtar.

Durumu anladım kusura bakmayın kafa durdu biraz. :D Bir de ben Full Tower önerisi istemiştim ancak ürünler anladığım kadarıyla Mid Tower.

Yorumunuz için teşekkür ederim ancak kafamı karıştırdı :D PSU'yu ve Kasaları ayrı ayrı yazarsanız çok sevinirim. İki ürün mü var tek ürün mü var bilemedim. Kusuruma bakmayın lütfen :)
Ne kusuru olur mu,

Gaming gecesi

PSU
Kasa
RAM
Gibi ürünler indirime giriyor ayrı ayrı sepete ekliyip. aynı dakika satın alacaksınız aynı sepete eklenecek tabi ki.

Gece sürpriz ürünler ne olur bilinmez ancak akşam 8 gibi takibe başlayın 9.45 de hepsi netleşir. 22.00 da satın alabilirsiniz, yoğunluktan bazen site çöküyor.

Ortalama 600W 80+ PSU 340₺
Ortlama sharkoon kasa 350₺ sahip olacaksınız
En kötü ihtimalle yazdım, en iyi ihtimal hepsini 620₺ gibi tutara alırsınız.

Yorumunuz için teşekkür ederim ancak kafamı karıştırdı :D PSU'yu ve Kasaları ayrı ayrı yazarsanız çok sevinirim. İki ürün mü var tek ürün mü var bilemedim. Kusuruma bakmayın lütfen :)

Bir de ben Full Tower önerisi istemiştim ancak ürünler anladığım kadarıyla Mid Tower.
600 TL PSU olan fulltower kasa? Ben bu konuda yardımcı olamayacağım.

600 TL PSU olan fulltower kasa? Ben bu konuda yardımcı olamayacağım.
Teşekkürler yine de. İmkansıza yakın anladığım kadarıyla. Mevcut kasam MidTower ancak içerisinde yeterince hava sirkülasyonu olmadığı için en basit oyunlarda bile cpu sıcaklığı 65-70 in altına düşmüyor. Benim düşüncem tabi bu.
O

O yüzden ben yardımcı oluyorum ve arkadaş kasayla bayram sonrası konu açıp kasayı inceliyor. 🙃 @tunganur ?
Hocam sizin bahsettiğiniz kasalar MidTower değil mi?

Teşekkürler yine de. İmkansıza yakın anladığım kadarıyla. Mevcut kasam MidTower ancak içerisinde yeterince hava sirkülasyonu olmadığı için en basit oyunlarda bile cpu sıcaklığı 65-70 in altına düşmüyor. Benim düşüncem tabi bu.
Forum çöplük olduğu için derdimi tam anlatamıyorum, özel mesaj atın yardımcı olurum o sistemi hallederiz.

Geri
Yukarı