Her oyunda kötü takım geliyor

Promos

Hectopat
Arkadaşlar LoL'de her maç MVP oluyorum Valorant'ta da her yeni hesap açtığımda plata atıyor ama onlarda skin yok diye oynamıyorum fakat LoL'de Gold Valorant'ta bronzum. Valorant'ta her maç 20 30 vuruyorum her seferinde Clutch kalıyorum. Reyna almaya çalışıyorum taşımak için adamlar kitliyor direk entry sonra 1 15 falan oynuyorlar. LoL'de ise genelde 15 20 kill alıyorum fakat ya jg diff ya da mid diff yiyip tek yiyorum ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstatistiksel olarak dediğiniz şeyin olma ihtimali yok. Çünkü sizin takımınıza sizin dışınızda 4 kötü oynayan gelebilirken rakibe 5 gelebiliyor demek ki sizin de kötü oynadığınız ya da iyi oynadım zannedip kötü oynadığınız oyun sayısı fazla. Çünkü zaten Riot oyuncular başarılı hissetsin diye elo sistemini öyle mahvetti ki %50 kazanma oranına sahip olan insanlar bile yeterince oyun oynayarak üst liglere çıkabiliyor.

İstatistiksel olarak dediğiniz şeyin olma ihtimali yok. Çünkü sizin takımınıza sizin dışınızda 4 kötü oynayan gelebilirken rakibe 5 gelebiliyor demek ki sizin de kötü oynadığınız ya da iyi oynadım zannedip kötü oynadığınız oyun sayısı fazla. Çünkü zaten Riot oyuncular başarılı hissetsin diye elo sistemini öyle mahvetti ki %50 kazanma oranına sahip olan insanlar bile yeterince oyun oynayarak üst liglere çıkabiliyor.

Hocam bizim okulda turnuva oldu Valorant'ta plat 1 adamları çatır çutur vurdum hocam onunla ilgili değil.

Hocam bizim okulda turnuva oldu Valorant'ta plat 2 adamları çatır çutur vurdum hocam onunla ilgili değil.

Hocam bu söyledikleriniz bile delüzyon seviyenizi gösteriyor. Ben iyiyim adamlar kötü yok öyle bir şey. Ne zaman ki kendinizin de kötü oynadığı durumlar olduğunu, oyunun adam vurmak dışında olaylarının da olduğunu anlarsınız o zaman lig yükselmeye başlarsınız. Her oyunda kötü insan olabilir eğer bunu kabul edemiyorsanız oynamayın. Lol'de %1'de oynuyorum yine oyunuma kötüler geliyor bazen de ben kötü oynuyorum insanlık hali yani birisi hata yapacak ki bir taraf kazansın.

Şimdi linç yiyeceğim ama yine kendi düşüncemi yazmak istiyorum. Yoksa gece rahat uyuyamam. Kanka Valorantta bu kadar adam vurup hala bronz kalıyorsan oyunu oynama bırak. Ben Valorant'a ilk başladığımda çogu ajanın skill kullanımını bile daha bilmeden sadece aim fight kazana kazana elmas 2 çıktım. O zaman yücelik falan da yoktu. Elmas üzeri direk immo oluyordun.

1- Dereceli işine 2-3 arkadaş bulup girmek lazım.

2- Öldürme, çok vurma sayılarının yüksek olması iyi oyuncu olunduğu anlamına gelmez. Kimisinin takım oyunu kötüdür, kimisi oyun sonunu ya da önemli anları oynayamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı