600 TL Full Tower kasa önerisi

Belli bir mesaj sayısına ulaşmadığım için mesaj atamıyorum. Discord kullanıyorsanız oradan sesli olmasa da mesajdan daha hızlı iletişim kurabiliriz, eğer isterseniz.

Bence sırf fulltower diye 350 TL sharkon kasaya vermeyin. Şu andaki elinizdeki kasadan daha kötü sonuçlar olabilir. Kasanın yapıldığı malzemenin kaliteside soğutma performansında çok büyük etkendir. Yine de siz bilirsiniz.

Bence sırf fulltower diye 350 TL sharkon kasaya vermeyin. Şu andaki elinizdeki kasadan daha kötü sonuçlar olabilir. Kasanın yapıldığı malzemenin kaliteside soğutma performansında çok büyük etkendir. Yine de siz bilirsiniz.
XPG battlecruiser ısmarlıyorsan arkadaşa bende sana destek veriyorum.

Bu kadar insan sanırım sorunlu olduğu için sharkoon kasalara yöneliyor. 😃

Fan sayısı,görünüm,havalandırma. 350₺ hakkını veren bir kasa.

Gamemax alanlar düşünsün birde.

Hocam sanırım pek bilginiz yok, full tower kasa standart ev kullanıcısı için aşırı büyük ve gereksiz. Birde en ucuzu 1.200 TL civarlarında başlıyor(PSU'suz). Full tower'a büyüklük olarak en yakın ve soğutması güzel olan dark guardian var. Tabi PSU ile alırsanız bütcenizi biraz aşıyor.

Benim kimseye bir şey ısmarlama niyetimde lüksümde yok, ama sırf fulltower istiyor diye 350 TL'lik bir fulltower kasayı da vicdanım el vermeyeceği için önermem.

Hocam sanırım pek bilginiz yok, full tower kasa standart ev kullanıcısı için aşırı büyük ve gereksiz. Birde en ucuzu 1.200 TL civarlarında başlıyor(PSU'suz). Full tower'a büyüklük olarak en yakın ve soğutması güzel olan dark guardian var. Tabi PSU ile alırsanız bütcenizi biraz aşıyor.
Mevcutta kullandığım kasa Zalman Z11 plus yani en ortalama oynadığım oyunda bile 65-70 minimum değerler alıyorum CPU sıcaklığında. Birçok çözüm aradım internette ancak sonuç elde edemedim. Sizce sorun neyden kaynaklanıyor?

Mevcutta kullandığım kasa Zalman Z11 plus yani en ortalama oynadığım oyunda bile 65-70 minimum değerler alıyorum CPU sıcaklığında. Birçok çözüm aradım internette ancak sonuç elde edemedim. Sizce sorun neyden kaynaklanıyor.
Ön taraftan hava çekemediği için olabilir. Ön kapağı çıkıyorsa onu çıkarıp kullanın 1-2 saat. Bu sorun camlı kasalarda da çok oluyor. Ben aynı soğutucu, i5 9400f ile maksimum 55-57 arası değerler alıyorum. Minumum 28-32 arası geziniyor.

Ön taraftan hava çekemediği için olabilir. Ön kapağı çıkıyorsa onu çıkarıp kullanın 1-2 saat. Bu sorun camlı kasalarda da çok oluyor. Ben aynı soğutucu, i5 9400f ile maksimum 55-57 arası değerler alıyorum. Minumum 28-32 arası geziniyor.
Ön kapağı çıkıyor. Yarın deneyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı